PŘIHLÁŠENÉ TÝMY NA FYZIKLÁNÍ 2006

přihlášené týmy na Fyziklání 2006

V kategorii je přihlášeno 21 týmů.

G Jeseník B

Václav Blechta (. ročník), Jan Zmelík (. ročník), Jakub Tejchman (. ročník), Jiří Hročička (. ročník), Petr Ditler (. ročník)

G Jeseník A

Lucie Kadrmanová (. ročník), Tomáš Javůrek (. ročník), Jan Macháček (. ročník), Štěpán Kozák (. ročník), Emil Málik (. ročník)

G J.K.Tyla HK

Jakub Zajíc (. ročník), Jan Borna (. ročník), Marin Michálek (. ročník), Pavel Vitvar (. ročník), Martin Petr (. ročník)

G Christiana Dopplera A

Lukáš Malina (4. ročník), Pavel Malý (. ročník), Helena Svobodová (3. ročník), Tomáš Tintěra (4. ročník), Jakub Večeřa (. ročník)

G Boskovice

Zdeněk Vais (3. ročník), Martin Barák (. ročník), Filip Rozbořil (. ročník), Jakub Rozbořil (. ročník), Michal Bednář (. ročník)

G Říčany B

Tomáš Kolín (. ročník), Vít Hybner (. ročník), Martin Kolář (. ročník), Martin Plajner (. ročník), Václav Šámal (. ročník)

G Říčany A

Ondřej Kupka (. ročník), Jaroslav Petr (. ročník), Jan Beránek (. ročník), Zdeněk Houfek (. ročník), Matouš Macháček (. ročník)

G Opatov, Praha

Jan Jelínek (4. ročník), Vojtěch Tábor (. ročník), Filip Hejda (. ročník), Stanislav Sláčik (. ročník), Jakub Marčiny (. ročník)

G Mladá Boleslav A

Miloš Broulík (. ročník), Lukáš Červenka (. ročník), Jirka Schubert (. ročník), Ivan Moc (. ročník)

G Matyáše Lercha Brno

Lucie Pospíšilová (3. ročník), Jan Páral (. ročník), Jan Láník (. ročník), Hana Stříbná (. ročník), Michal Tesařík (. ročník)

G Nerudy

Jakub Benda (4. ročník), Jakub Balhar (. ročník), Martin Šnajdr (. ročník), Martin Pospíšil (. ročník), Petr Poldauf (. ročník)

G Jana Kepler

Michal Rolínek (. ročník), Karel Pajskr (. ročník), Dalimil Mazáč (3. ročník), Martin Výška (2. ročník), Matěj Peterka (. ročník)

G J. Jungmanna Litoměřice

Daniel Šimsa (4. ročník), Radek Vašátko (. ročník), Jiří Vorobel (. ročník), Dušan Ospalík (. ročník), Michaela Fryčová (. ročník)

G Christiana Dopplera C

Pavel Bibr (. ročník), Vít Humpál (. ročník), František Louda (. ročník), Tomáš Peterka (. ročník), Jan Valášek (3. ročník)

G Christiana Dopplera B

Le Duc (. ročník), Michael Hakl (2. ročník), Pavel Rucký (. ročník), Vladislav Sláma (. ročník), Radek Zubatý (. ročník)

G Brno - Řečkovice

Hana Jirků (4. ročník), Marek Kaleta (. ročník), Alexander Slávik (. ročník), Zdeněk Farka (. ročník), Helena Paschkeová (2. ročník)

PČG Karlovy Vary B

Martin Kos (. ročník), Tomáš Kafka (. ročník), Petr Hoza (. ročník), Zdeněk Pekáček (. ročník), Daniel Červenkov (. ročník)

PČG Karlovy Vary A

Lukáš Ledvina (3. ročník), Tomáš Beňák (. ročník), Michal Fečík (. ročník), Michala Čapková (. ročník), Michal Schwarz (. ročník)

G Tachov

Petr Šatra (. ročník), Petr Šácha (4. ročník), Jan Toman (. ročník), Tomáš Huda (. ročník), Tereza Pachlová (. ročník)

G Piešťany alias Bublinky

Tomáš Bzdušek (4. ročník), Boris Fačkovec (. ročník), Lukáš Konečný (. ročník), Martin Tříska (. ročník), Juraj Danko (. ročník)

G Mladá Boleslav B

Jana Vyskočilová (. ročník), Pavel Nechanický (. ročník), Daniela Kudláčková (. ročník), Ctirad Červinka (. ročník), Matouš Zdobinský (. ročník)

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací