POSLEDNÍ INFORMACE PŘED SOUTĚŽÍ

poslední informace před soutěží

Soutěž se koná již tento pátek. Pro urychlení registrace vás žádáme, abyste nejezdili na poslední chvíli, tedy doporučený čas příjezdu je mezi 9:00 a 9:30. Pokud byste měli přijet později, než v 9:45, například z důvodu zpozdění, kontaktujte prosím

Štěpána Stenchláka stenchlak@fykos.cz, +420 737 524 177
popřípadě Daniela Dupkalu daniel.dupkala@fykos.cz, +421 915 506 689 (Slovenské číslo)

Nezapomeňte si přečíst pravidla a vzít si kalkulačky, učebnice a zápisky ze školy. Můžete se také podívat na minulé ročníky, kde najdete příklady z minulých let.

Občerstvení v podobě baget a vody bude zajištěno. Na místě bude možnost zakoupit další jídlo, pití nebo kávu z baru. Pro pedagogický doprovod máme připraven program během soutěže.

Soutěž bude končit ve 14:30, každopádně počítejte prosím s možným zdržením průběhu soutěže. Více najdete na stránce s programem.

doprava na soutěž

Soutěž se koná v TOP Hotelu na adrese Blažimská 1781/4, 149 00 Praha Česká republika. (Popřípadě zde odkaz na mapy.cz)

Doporučený způsob dopravy je metrem linky C (červená) na stanici Chodov. Z Hlavního Nádraží tedy jděte přímo do metra směr Háje. Jedná se o vstup, který je blíže východu z nádraží. Z Chodova následně linkou 115 na zastávku Městský archiv kde se nachází TOP Hotel. Linka 115 bude před soutěží posilněna o další autobusy, které budou jezdit každých 5 minut. Budou označeny jako Fyziklání a pojedou z Chodova na Městský archiv, stejně jako linka 115. Takhle značené autobusy jsou zdarma (na rozdíl od běžné linky 115), každopádně cesta metrem z Hlavního nádraží potrvá asi 16 minut, tedy postačí 30 minutová jízdenka za 24 Kč.

ubytování

Jste-li ubytování den před soutěží, ujistěte se, že máte zaplaceno, jinak budete muset zaplatit na místě. Příjezd je možný od 14:00 do 23:00. Berte na vědomí, že ubytování je pro konkrétní osoby a proto změna členů týmů bude problematická. V hotelu je snídaně. Opět Vás poprosíme, abyste k registraci nechodili na poslední chvíli.

Účastníte-li se doprovodného programu o víkendu, jako například exkurzí nebo přednášek, bude od vás při registraci na soutěž vybrán poplatek za placené akce.

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací