PŘIHLÁŠENÉ TÝMY

přihlášené týmy

Nezapomeňte se připojit k naší události na Facebooku, kde budeme zveřejňovat novinky a chystané ceny!

kategorie A (141 týmů)

(-_(-_(-_-)_-)_-)
en

Rolands Lopatko (4. ročník) Riga State Gym. No.1, Latvia
Viesturs Spūlis (4. ročník) Riga State Gym. No.1, Latvia
Edgars Rūdolfs Vītiņš (4. ročník) Riga State Gym. No.1, Latvia
Ilmārs Štolcers (4. ročník) Riga State Gym. No.1, Latvia
Mārtiņš Marks Kozlovs (4. ročník) Riga State Gym. No.1, Latvia

*sad neutrino noises*
en

Absur Khan Siam (4. ročník) Notre Dame College, Dhaka
Rashedul Islam (4. ročník) Notre Dame College, Dhaka
Tasnimul Jishan (4. ročník) Notre Dame College, Dhaka
Ishtiak Golam (3. ročník) Kushtia Gov. Col., Bangla
Meshkat KM (3. ročník) Notre Dame College, Dhaka

DISKVALIFIKOVÁN

100namquaemratdep
en

Duc Cuong Pham (3. ročník) Tran Phu High School, Vietnam
Phu Vinh Vu (3. ročník) Tran Phu High School, Vietnam
Duc Dut Nguyen (3. ročník) Tran Phu High School, Vietnam
Thu Hanh Nguyen (3. ročník) Tran Phu High School, Vietnam
Khoi Dam Nguyen (3. ročník) Tran Phu High School, Vietnam

30chuaphailaT(Ê)ST
en

Mạnh Quân Nguyễn (4. ročník) Hanoi - Amsterdam HS, Vietnam
Quang Vinh Tran (4. ročník) Hanoi - Amsterdam HS, Vietnam
Hoang Nam Nguyen (4. ročník) Hanoi - Amsterdam HS, Vietnam
Đức Hoàng Nguyễn Lê (4. ročník) Hanoi - Amsterdam HS, Vietnam
Gia Khanh Nguyen (4. ročník) Hanoi - Amsterdam HS, Vietnam

Aleksandar Krivokapic
en

Aleksandar Krivokapić (4. ročník) G Stojan Cerović, Montenegro

Alpha green
en

Ahmed Ali (3. ročník) STEM High School, Egypt
Saif El-said (3. ročník) STEM High School, Egypt
Abdelrahman Ahmed (2. ročník) STEM High School, Egypt
Moaz Ahmed (3. ročník) STEM High School, Egypt
Ahmed Abdel Maksoud (3. ročník) STEM High School, Egypt

Anonymous
en

Amr Khamees (4. ročník) STEM High School, Egypt

Bakini Unuci
en

Petar Samardžić (4. ročník) Mathematical GS
Dušan Beguš (3. ročník) Mathematical GS
Dobrica Jovanović (4. ročník) Mathematical GS
Aleksandar Cucić (4. ročník) Mathematical GS
Pavle Pakalović (4. ročník) Mathematical GS

Beauties
en

Rania Fares (2. ročník) Maadi STEM HS

NEPŘIJEL

Big Brain (BB)
en

rawan salah (3. ročník) Obour STEM School
Mohammed Raafat (1. ročník) Obour STEM School
Retag Elheaky (2. ročník) Obour STEM School

Bioložka a čtyři programátoři
cs

Ondřej Baštař (4. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Adam Blažek (4. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Dominik Farhan (4. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Eliška Pirnosová (4. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Ondřej Sladký (4. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň

Black Quartz: Recrystallized
cs

Jan Adámek (4. ročník) G Jana Keplera, Praha
Filip Oliver Klimoszek (3. ročník) G Jana Keplera, Praha
Jan Růžička (4. ročník) G Jana Keplera, Praha
Matěj Dvořák (4. ročník) G Jana Keplera, Praha
Viktor Fukala (4. ročník) G Jana Keplera, Praha

Blairlake
en

Daniel Sun (4. ročník) Interlake HS, USA
Chris Tong (4. ročník) Montgomery Blair HS, USA

Borci
cs

Jan Antonín Musil (4. ročník) PORG, Praha
Daniel Novotný (4. ročník) PORG, Praha
Petr Khartskhaev (4. ročník) PORG, Praha
Jura Patek (4. ročník) PORG, Praha
Denis Záhorovský (4. ročník) PORG, Praha

Boží les s.r.o.
cs

Jakub Jandus (4. ročník) G, Špitálská, Praha
Vít Železný (4. ročník) G, Špitálská, Praha
Štěpán Ondřej (4. ročník) G, Špitálská, Praha
Kateřina Skotnicová (4. ročník) G, Špitálská, Praha
Vojtěch Kopal (4. ročník) G, Špitálská, Praha

C7H8N4O2
cs

Tereza Mihlová (2. ročník) G Nad Štolou, Praha
Klára Železná (2. ročník) G Nad Štolou, Praha
Zuzana Kodetová (2. ročník) G Nad Štolou, Praha
Vendula Dostálová (2. ročník) G Nad Štolou, Praha
Tomáš Kolínek (2. ročník) G Nad Štolou, Praha

Camford
en

WONJUNG KIM (3. ročník) KMLA, South Korea
Yoonsang Lee (4. ročník) KMLA, South Korea
Jaewon Dong (4. ročník) KMLA, South Korea
Jeongkyeom Choi (4. ročník) KMLA, South Korea

NEPŘIJEL

Cappuccino
en

Bách Nguyễn Thế (4. ročník) Hanoi - Amsterdam HS, Vietnam

Crystallographers
en

Abdalazeez Jerby (4. ročník) Al-Bassel HS, Syria
M Subhi Abordan (4. ročník) Al-Bassel HS, Syria
Reem Bakro (4. ročník) Al-Bassel HS, Syria
Abdullah Alhussni (4. ročník) AL Saade HS, Syria
Omar Bourhani (4. ročník) AL Saade HS, Syria

DRAHOUŠ
cs

Tomáš Formánek (4. ročník) Arcibiskupské G, Praha
Štěpán Müller (4. ročník) Arcibiskupské G, Praha
Daniel Farský (4. ročník) Arcibiskupské G, Praha
Matyáš Moudrý (4. ročník) Arcibiskupské G, Praha

DaMaZuJaKr
cs

Kristýna Saforková (4. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Jakub Ševčík (4. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Zuzana Gřesová (4. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Marie Cmíralová (4. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Dan Vilimovský (4. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek

Dandelinove gule
cs

Elena Chochoľaková (3. ročník) G L. Svobodu, Humenné
Tomáš Tuleja (4. ročník) G L. Svobodu, Humenné
Dávid Benko (4. ročník) G L. Svobodu, Humenné
Samuel Koribanič (3. ročník) G L. Svobodu, Humenné
Samuel Kolesar (3. ročník) G L. Svobodu, Humenné

Dnipro-Mariupol-transit
en

Yurii Ketkov (4. ročník) Dnipro Lyceum Of Information Tec
Viktor Ulanov (4. ročník) Dnipro Lyceum Of Information Tec
Daniil Zabilskyi (4. ročník) Mariupol City Lyceum
Anhelina Morhai (4. ročník) Mariupol City Lyceum
Yehor Kokul (4. ročník) Mariupol City Lyceum

Dobře nakopnutý elektron
cs

Martin Schwarz (2. ročník) G Nad Štolou, Praha
Anežka Tůmová (2. ročník) G Nad Štolou, Praha
Evelína Stará (1. ročník) G Nad Štolou, Praha
Jaroslav Skokan (1. ročník) G Nad Štolou, Praha
Alexandr Plata (2. ročník) G Nad Štolou, Praha

Doppleráci
cs

Kryštof Matějka (3. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Marek Fürst (4. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Karel Stehlík (3. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Vojtěch Větrovec (4. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Ondřej Marek (4. ročník) G Christiana Dopplera, Praha

Dostaneš flákanec
cs

Kryštof Boura (4. ročník) G J. Vrchlického, Klatovy
Ondřej Cihlář (4. ročník) G J. Vrchlického, Klatovy
Marika Kosohorská (4. ročník) G J. Vrchlického, Klatovy
Štěpán Pressl (4. ročník) G J. Vrchlického, Klatovy
Marek Seltenhofer (3. ročník) G J. Vrchlického, Klatovy

Dynamo
cs

Denisa Trnková (2. ročník) G Nad Štolou, Praha
Michal Procházka (3. ročník) G Nad Štolou, Praha
Jiří Růžička (2. ročník) G Nad Štolou, Praha
Helena Štěpánková (4. ročník) G Nad Štolou, Praha
Klára Vondráčková (2. ročník) G Nad Štolou, Praha

ERROR BRAIN
en

Mostafa Mahmoud Mohamed Elsaid (2. ročník) Scholars’ SS of Ain Shams, Egypt
Omar Hany Sobhy Saad (2. ročník) Scholars’ SS of Ain Shams, Egypt

Eagles
en

Muhammad Hussain (3. ročník) Bani Sweif STEM School, Egypt

Emilia - Puck 2077
en

Miłosz Kurtysiak (4. ročník) IV LO im. T. Kościuszki, Poland
Paweł Czarkowski (4. ročník) IV LO im. T. Kościuszki, Poland
Adam Kubiak (3. ročník) Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL
Antoni Grabowski (4. ročník) Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL
Michał Zawadzki (3. ročník) Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL

F=d(mv)/dt
en

Pragun Pudukoli (2. ročník) Sishu Griha HS, India

FF15 JG Diff
en

Nikita Zahranyčnyj (2. ročník) OPEN GATE Říčany
Jan Hladík (3. ročník) OPEN GATE Říčany
Petr Kužela (2. ročník) OPEN GATE Říčany
Matyáš Louda (2. ročník) OPEN GATE Říčany
Martin Matura (2. ročník) OPEN GATE Říčany

FORZA GIUVE SIUM
en

Paolo Da Ros (4. ročník) Max Planck institute HS
Jacopo Boscariol (4. ročník) Max Planck institute HS
Matteo Moro (4. ročník) Max Planck institute HS
Luca Damiano La Forgia (4. ročník) Max Planck institute HS
Lorenzo Gabassi (4. ročník) Max Planck institute HS

Fanklub Jaromíra Soukupa
cs

Radomír Mielec (3. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Josef Knápek (3. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Matyáš Poledník (3. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Zdeněk Legerský (4. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Eliška Malcharcziková (4. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava

Fantastic 5
en

Mohammed Abdelmoati (2. ročník) Ismailia STEM HS

Foxtrot
en

Imran Adham bin Azmin (4. ročník) GENIUS@Pintar Col., Malaysia

Frantik
cs

Jakub Vannay (3. ročník) G Sv Františka, BA
Michal Drabek (3. ročník) G Sv Františka, BA
Pavol Vanek (3. ročník) G Sv Františka, BA
Timotej Finta (3. ročník) G Sv Františka, BA
Michal Neogragy (4. ročník) G Sv Františka, BA

Frogwill 5
en

Goran Sokic (4. ročník) SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia
Mladen Petric (3. ročník) SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia
Luka Vuković (3. ročník) SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia
Neven Ilincic (3. ročník) SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia
Mihajlo Bogdanovic (4. ročník) SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia

FyziGO
cs

Le Vu Neumann (4. ročník) G Opatov, Praha
Michal Smieško (4. ročník) G Opatov, Praha
Jan Mareš (4. ročník) G Opatov, Praha
David Šimůnek (4. ročník) G Opatov, Praha
Ondřej Kodejš (4. ročník) G Opatov, Praha

Fyzistyle
cs

Tomáš Brada (4. ročník) G Masarykovo nám., Třebíč

GJH
cs

Tomáš Veselý (4. ročník) G J. Heyrovského, Praha
Anna Suchomelová (4. ročník) G J. Heyrovského, Praha
Katka Morovicsová (4. ročník) G J. Heyrovského, Praha
Alexandra Gylden (4. ročník) G J. Heyrovského, Praha
Jakub Zeman (4. ročník) G J. Heyrovského, Praha

GULZ
cs

Vladimír Mašek (4. ročník) G, U Libeňského zámku, Praha
Samuel Procházka (4. ročník) G, U Libeňského zámku, Praha
Matěj Černý (4. ročník) G, U Libeňského zámku, Praha

Gamčáci a Škôlkar
cs

Radka Bírová (4. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Martin Bucko (4. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Jozef Csipes (4. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Matúš Papšo (4. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Adrián Šegeda (4. ročník) G Grösslingová, Bratislava

Gimpel
cs

Matyáš Veselý (3. ročník) G J. Słowackiego, Český Těšín
Zuzana Lisztwanová (3. ročník) G J. Słowackiego, Český Těšín
Daniel Brzuchanski (3. ročník) G J. Słowackiego, Český Těšín
Jakub Słowiaczek (4. ročník) G J. Słowackiego, Český Těšín
Wiktor Macura (3. ročník) G J. Słowackiego, Český Těšín

Glančené Jagavé Halapartne
cs

Erik Tóth (2. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Matej Haverlík (3. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Jakub Šťavina (4. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Maroš Studenič (4. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Vladimir Vozár (4. ročník) G Jura Hronca, Bratislava

Gooseberry
en

Yury Kulev (4. ročník) Lyceum 1501, Russia
Daniel Emelyanenko (4. ročník) Lyceum 1501, Russia
Konstantin Kuleshov (4. ročník) Lyceum 1501, Russia
Daniil Mukhametgaleev (4. ročník) Lyceum 1501, Russia
Dmitry Balgabaev (4. ročník) Lyceum 1501, Russia

GymLit A-tým
cs

Antonín Hejný (4. ročník) G, Litoměřická, Praha
Vojtěch Klouda (4. ročník) G, Litoměřická, Praha
Mikuláš Kočí (4. ročník) G, Litoměřická, Praha
Vojtěch Zeller (4. ročník) G, Litoměřická, Praha
Jakub Janda (4. ročník) G, Litoměřická, Praha

GymLovo
cs

Michal Žáček (4. ročník) G, Lovosice
Michal Drašnar (3. ročník) G, Lovosice
Šimon Weniger (4. ročník) G, Lovosice
Adam Kratochvíl (4. ročník) G, Lovosice
Jakub Vybíral (4. ročník) G, Lovosice

Gymnázium Matyáše Lercha, Brno
cs

Jakub Genčur (2. ročník) G Matyáše Lercha, Brno
Aneta Minibergerová (4. ročník) G Matyáše Lercha, Brno
Kristýna Holková (4. ročník) G Matyáše Lercha, Brno
Tomáš Boreš (3. ročník) G Matyáše Lercha, Brno

Gymnázium V. Paulinyho-Tótha
cs

Viliam Furík (4. ročník) G V. P. Tótha, Martin
Marek Červeň (4. ročník) G V. P. Tótha, Martin
Andrej Benko (4. ročník) G V. P. Tótha, Martin
Michael Ruman (4. ročník) G V. P. Tótha, Martin
Tomáš Adame (4. ročník) G V. P. Tótha, Martin

HETCH
cs

Jan Štěch (4. ročník) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Eliška Korcová (4. ročník) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Jan Chumlen (4. ročník) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Tomáš Valtr (4. ročník) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice

Hackers
en

Zyad Ashour (1. ročník) STEM High School, Egypt
Youssef Nabil (1. ročník) STEM High School, Egypt
Omar Osama abdelfatah ibrahim (1. ročník) STEM High School, Egypt
Omar Kotb (1. ročník) STEM High School, Egypt
Ismail Mohamed (1. ročník) STEM High School, Egypt

Higgs Bosons
en

Akshay kumar Akshay (4. ročník) Sanskaram Public School, India

Hoekebe
cs

Štěpán Hortlík (4. ročník) G Dašická, Pardubice
Ondřej Štorek (4. ročník) G Dašická, Pardubice
Lukáš Vlasák (4. ročník) G Dašická, Pardubice
Alan Matějka (4. ročník) G Dašická, Pardubice
Karel Mudruňka (4. ročník) G Dašická, Pardubice

Holub Pitomý
cs

Robert Gemrot (4. ročník) G Komenského, Havířov
Marco Souza de Joode (4. ročník) G Nad Štolou, Praha
Petr Šulc (4. ročník) G Komenského, Havířov
Marie Textorisová (4. ročník) G Komenského, Havířov
Jan Velička (4. ročník) G Komenského, Havířov

Housenky ve spacáku
cs

Lubomír Pár (4. ročník) Biskupské G, Brno
Filip Jagos (4. ročník) Biskupské G, Brno
Tadeáš Batelka (4. ročník) Biskupské G, Brno
Matyáš Lesník (4. ročník) Biskupské G, Brno
Alžběta Trávníková (4. ročník) Biskupské G, Brno

Hranatý strejda
cs

Ondřej Vitula (3. ročník) G Tišnov
Josef Macků (4. ročník) G Tišnov
Vojtěch Vařecha (3. ročník) G Tišnov
Tomáš Kříž (3. ročník) G Tišnov
Martin Novotný (3. ročník) G Tišnov

Humanitní chudoba
cs

Lukáš Hofman (4. ročník) G Na Vítězné pláni, Praha
Anežka Bakočová (4. ročník) G Na Vítězné pláni, Praha
Martin Víšek (4. ročník) G Na Vítězné pláni, Praha
Tomáš Dudáček (4. ročník) G Na Vítězné pláni, Praha
Lenka Ježková (4. ročník) G Na Vítězné pláni, Praha

IG
cs

Kryštof Kuča (1. ročník) BG B. Balbína, Hradec Králové
Pavel Bužga (1. ročník) BG B. Balbína, Hradec Králové
Ondřej Sovák (1. ročník) BG B. Balbína, Hradec Králové
Eliška Beková (1. ročník) BG B. Balbína, Hradec Králové
Klára Víšková (1. ročník) BG B. Balbína, Hradec Králové

Idunno
en

Anh Thach Nguyen (3. ročník) Lê Hồng Phong HS, Vietnam
Minh Dang Tran (3. ročník) Lê Hồng Phong HS, Vietnam
Bao Duy Nguyen Tran (3. ročník) Lê Hồng Phong HS, Vietnam
Dinh Nam Doan (4. ročník) Le Quy Don Gifted HS, Vietnam

Jaderný tým Ďatlov
cs

Filip Gregora (4. ročník) G, Lanškroun
Michaela Šilarová (4. ročník) G, Lanškroun
Patrície Janíčková (4. ročník) G, Lanškroun

Jarci párci
cs

Josef Antes (4. ročník) G Uničov
Robin Stloukal (4. ročník) G Uničov
Zuzana Zahrádková (4. ročník) G Uničov
Kateřina Havlíčková (4. ročník) G Uničov
Vojtěch Vrzal (4. ročník) G Uničov

Ještěrka
cs

Ráďa Pavelků (3. ročník) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Petr Šulc (3. ročník) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Nguyen Huong Giang (3. ročník) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Daniel Říha (4. ročník) G, Děčín

Kozerianie
en

Kamil Abendroth (3. ročník) Pub Lic Og. Politech Łódzkiej,PL
Witold Formański (3. ročník) Pub Lic Og. Politech Łódzkiej,PL
Hubert Baraniak (4. ročník) Pub Lic Og. Politech Łódzkiej,PL
Maciej Strzelecki (3. ročník) Pub Lic Og. Politech Łódzkiej,PL
Piotr Łukawski (3. ročník) Pub Lic Og. Politech Łódzkiej,PL

Kronecker Delta
en

Theodore Cross-Zamirski (4. ročník) 'Baba Tonka' School, Bulgaria

Kryštofe fukni
cs

Kryštof Klásek (4. ročník) G, Frýdlant nad Ostravicí
Filip Krpec (4. ročník) G, Frýdlant nad Ostravicí
Tereza Pavlisková (4. ročník) G, Frýdlant nad Ostravicí
David Leňko (4. ročník) G, Frýdlant nad Ostravicí
Dominik Liberda (4. ročník) SPŠEI Ostrava - Moravská Ostrava

KŠL
cs

Michal Uherka (3. ročník) G, Křenová, Brno
Vojtěch Vybíral (3. ročník) G, Křenová, Brno
Jan Schoř (3. ročník) G, Křenová, Brno
Michal Mann (3. ročník) G, Křenová, Brno

MGO a uprchlík
cs

Karel Chwistek (4. ročník) Mendelovo G, Opava
Martin Fof (3. ročník) Mendelovo G, Opava
Vojtěch Krobot (4. ročník) Mendelovo G, Opava
Adam Pavelka (3. ročník) Mendelovo G, Opava
Jaromír Koflák (3. ročník) Slezské G, Opava

NEPŘIJEL

MRS Fysics
en

Reham Farouk (1. ročník) Dr. Mahmoud Omar SS
Menna Medhat (1. ročník) Dr. Mahmoud Omar SS
Fadwa Ayman (1. ročník) Dr. Mahmoud Omar SS
Fatma Reda (1. ročník) Dr. Mahmoud Omar SS
Shahd Ahmed (1. ročník) Dr. Mahmoud Omar SS

Machaři
cs

Ditmar Hadera (4. ročník) G, Brandýs n. L.
Vojtěch Kinda (4. ročník) G, Brandýs n. L.
Jakub Herec (4. ročník) G, Brandýs n. L.
Filip Bartoš (4. ročník) G, Brandýs n. L.
Richard Česnek (1. ročník) G, Brandýs n. L.

Marlborough Physics
en

Jonte Catton (4. ročník) Marlborough College, England
Charles Wright (4. ročník) Marlborough College, England
Rupert Plaistowe (4. ročník) Marlborough College, England
James Brooks (4. ročník) Marlborough College, England
Archie Leask (3. ročník) Marlborough College, England

Masarykáč
cs

František Krůs (4. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Michal Polák (4. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Jakub Heicl (3. ročník) G Stříbro
Jan Jelínek (4. ročník) Masarykovo G, Plzeň
Petr Chalupský (4. ročník) Masarykovo G, Plzeň

Maxwell's Demons
en

Razvan Andrei Pretorian (4. ročník) Liceul Teoretic GM, Romania
Alexandru Slavoia (4. ročník) Liceul Teoretic GM, Romania
David Corneliu Turturean (4. ročník) CN Ștefan cel Mare, Romania
Antonia Adelina Avram (4. ročník) CN Ștefan cel Mare, Romania
Ciprian Costea (4. ročník) CN Ștefan cel Mare, Romania

Milvus migrans
cs

Josef Trojan (4. ročník) G Botičská, Praha
Dmitrij Ševaev (4. ročník) G Botičská, Praha
Dejan Ribarovski (4. ročník) G Botičská, Praha
Jakub Štulík (4. ročník) G Botičská, Praha
Antonín Whelan (4. ročník) G Botičská, Praha

Mrkev
cs

Veronika Borská (4. ročník) G, Omská, Praha
Matěj Machart (4. ročník) G, Omská, Praha
Karolína Henková (4. ročník) G, Omská, Praha

Nerudní fyzikové
cs

Ondřej Zikmund (4. ročník) G Jana Nerudy, Praha
Anežka Červená (4. ročník) G Jana Nerudy, Praha
Alan David (4. ročník) G Jana Nerudy, Praha
Anna Kvíčalová (4. ročník) G Jana Nerudy, Praha
Anežka Kitzlerová (4. ročník) G Jana Nerudy, Praha

NeuTrons
en

Ismail Brkic (4. ročník) Behram-Begova Medresa, B&H
Dzenan Midzic (2. ročník) JU Gimnazija Bihać, BiH
Harun Hadžić (4. ročník) JU Gimnazija Bihać, BiH
Muhammed Ahmetović (4. ročník) Behram-Begova Medresa, B&H

Neutrinophite
en

Promit Promit Dey Sarker Arjan (4. ročník) St. Joseph Higher SS, Bangladesh
Fahim Md Fahim Hasan Mahdi (4. ročník) St. Joseph Higher SS, Bangladesh
Sefat Sefat Ahamed (4. ročník) St. Joseph Higher SS, Bangladesh
Rafi Nabil Walid Rafi (4. ročník) Notre Dame College, Dhaka

Newtonova Skla
cs

Richard Rubáš (4. ročník) G nám. E. Beneše, Kladno
Matěj Mezera (4. ročník) G nám. E. Beneše, Kladno
Jan Růžička (4. ročník) G nám. E. Beneše, Kladno
Veronika Lehečková (4. ročník) G nám. E. Beneše, Kladno
Anna Vobořilová (4. ročník) G nám. E. Beneše, Kladno

Název neuveden
cs

Natálie Kutheilová (4. ročník) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Marek Broul (4. ročník) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Jan Kökert (3. ročník) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.
Michal Salava (4. ročník) G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L.

OUTKAST
cs

Tereza Novotná (4. ročník) G, Kadaň
Samuel Jursík (4. ročník) G, Kadaň
Matouš Řezníček (3. ročník) G, Kadaň
Antonín Koukl (3. ročník) G, Kadaň
Tereza Fryčová (3. ročník) G, Kadaň

OneOverOneThirtySeven
en

Aditya Chugh (4. ročník) Amity International School

Operace MEGADRULOS
cs

Vít Šefl (2. ročník) G Nad Štolou, Praha
Šimon Pasler (2. ročník) G Nad Štolou, Praha
Simon Olsen (2. ročník) G Nad Štolou, Praha
Marek Hlava (2. ročník) G Nad Štolou, Praha
Lukáš Macháček (2. ročník) G Nad Štolou, Praha

PVGŠ
cs

Adam Kozubek (3. ročník) G a ZUŠ, Šlapanice
Karolína Zemene (3. ročník) G a ZUŠ, Šlapanice
David Unge (4. ročník) G a ZUŠ, Šlapanice
Jan Kostrhun (4. ročník) G a ZUŠ, Šlapanice
Martin Vacek (4. ročník) G a ZUŠ, Šlapanice

Padající jablka
cs

Vojtěch Spratek (4. ročník) G, Třinec
Adam Gabrys (4. ročník) G, Třinec
Karolína Czepczorová (4. ročník) G, Třinec
Ondřej Hložek (4. ročník) G, Třinec
Dominik Horňák (4. ročník) G, Třinec

NEPŘIJEL

Paskal
en

Anđela Ninković (4. ročník) Sixth Belgrade GS
Ilija Ristanović (4. ročník) Sixth Belgrade GS
Teodora Trmčić (4. ročník) Sixth Belgrade GS

Perpetual Motion Squad
en

Tarun Agarwal (4. ročník) ALLEN Career Institute, India
Amandeep Khajan (4. ročník) ALLEN Career Institute, India
Atharv Mahajan (3. ročník) ALLEN Career Institute, India
Ayush Mallick (3. ročník) ALLEN Career Institute, India
Shashwat Kasliwal (3. ročník) DPS Faridabad, India

Phenomena
en

Ioannis Spanos (4. ročník) 1st HS of Koufalia, Greece
Antonios Panagakos (4. ročník) GEL Karystos, Greece
Lykourgos Saravanos (4. ročník) GEL Karystos, Greece
Lazaros Mpourantas (4. ročník) GEL Karystos, Greece
Zelios Petkoglou (4. ročník) GEL Karystos, Greece

PhysKEK
en

Alexandr Romanov (4. ročník) 5 Gagarin Lyceum
Sergey Kuteinikov (4. ročník) 5 Gagarin Lyceum
Konstantin Vihlancev (4. ročník) Kolmogorov Boarding School
Kate Puzacheva (4. ročník) 5 Gagarin Lyceum
Andrey Solomin (4. ročník) 5 Gagarin Lyceum

Physicians
en

dina seddik ebrahim (2. ročník) KFS STEM School
Aya Ragab (3. ročník) STEM High School, Egypt

Physics Lovers
en

Berdigylych Rejepdurdyyev (4. ročník) 57th Specialized HS,Turkmenistan
Ovezmuhammet Soyunhanov (4. ročník) 57th Specialized HS,Turkmenistan

NEPŘIJEL

Physics hackers
en

Aya Mohamed (3. ročník) STEM Qena HS, Egypt
ola hamdy gaber (2. ročník) STEM Qena HS, Egypt
mennatollah hassan mostafa (2. ročník) STEM Qena HS, Egypt
Shahd Abdelrehim (2. ročník) STEM Qena HS, Egypt
Menna Bazed (3. ročník) STEM Qena HS, Egypt

Physicsforever
en

Anders Arnold Ilango (3. ročník) Maharishi Vidya Mandir, India

Plameňáci
cs

Vít Pavlík (3. ročník) G, Havlíčkův Brod
Vojtěch Štefánek (4. ročník) G, Havlíčkův Brod
Štěpán Pipek (4. ročník) G, Havlíčkův Brod
Martin Toman (4. ročník) G, Havlíčkův Brod
Tomáš Trtík (3. ročník) G, Havlíčkův Brod

Power of Casio
cs

Tomáš Vítek (4. ročník) G a JŠ, Břeclav
David Kamenský (4. ročník) G a JŠ, Břeclav
Jakub Osička (4. ročník) G a JŠ, Břeclav
Lukáš Foukal (3. ročník) G a JŠ, Břeclav
Jan Vymazal (4. ročník) G a JŠ, Břeclav

Proč musíme mít všude název?
cs

Vojtěch David (4. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Jan Lukovský (4. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Eliáš Bencúr (3. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Ondřej Szymik (4. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Vojtěch Mohelník (4. ročník) Wichterlovo G, Ostrava

Purplesockers
cs

Katarína Vosovičová (4. ročník) G, Kukučínova, Poprad
Pavol Šimkovič (4. ročník) G, Kukučínova, Poprad
Štefan Slavkovský (4. ročník) G, Kukučínova, Poprad
Samuel Zaťura (4. ročník) G, Kukučínova, Poprad
Marek Tkáč (4. ročník) G, Kukučínova, Poprad

REC
en

Eshqin Alıyev (3. ročník) Zərifə Əliyeva lyceum
Cemil Cemaleddinli (3. ročník) Zərifə Əliyeva lyceum
Ramin Gasimli (4. ročník) 220. lyceum

Radek>Plzeň
cs

Jan Hlisnikovský (4. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Kryštof Mec (4. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Matyáš Skotnica (4. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Martina Kaňoková (4. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Matyáš Fusek (4. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek

Retek
en

Dominik Für (3. ročník) M. Fazekas HS, Budapest, Hungary
Richárd Fekete (3. ročník) M. Fazekas HS, Budapest, Hungary
Bendegúz Vágó (4. ročník) M. Fazekas HS, Budapest, Hungary
Dominik Szabó (4. ročník) M. Fazekas HS, Budapest, Hungary
Lehel Molnár (4. ročník) M. Fazekas HS, Budapest, Hungary

Royal Bengal Tiger
en

Zarzees Zarzees (3. ročník) BUET, Bangladesh

Rtvshchlavo
en

Makar Kuznietsov (4. ročník) Lviv Lyceum
Vitaly Golopolosov (4. ročník) Lviv Lyceum
Artur Zhdan (4. ročník) Lviv Lyceum
Oleksandr Kozak (4. ročník) Lviv Lyceum
Volodymyr Kuzma (4. ročník) Lviv Lyceum

S U Si Ce
cs

Adéla Ježková (3. ročník) G, Sušice
Jakub Svatek (3. ročník) G, Sušice
Filip Hasoň (3. ročník) G, Sušice
Zdeněk Švelch (3. ročník) G, Sušice
Kateřina Prexlová (3. ročník) G, Sušice

SCI-TECH
en

Alper Tezcan (4. ročník) Bahcesehir HS for Sc and Tech,TR
Abdullah Alperen Sen (2. ročník) Bahcesehir HS for Sc and Tech,TR
Emir Akdag (2. ročník) Bahcesehir HS for Sc and Tech,TR
Tolga Avkan (3. ročník) Bahcesehir HS for Sc and Tech,TR
Yaman Bora Otuzbir (3. ročník) Bahcesehir HS for Sc and Tech,TR

SFGr
en

Menelaos Raptis (4. ročník) 1st HS of Kalamaria, Greece
Spyros Terlemes (3. ročník) 1st HS of Kalamaria, Greece
Faidra-Maria Tsolakidi (3. ročník) 1st HS of Kalamaria, Greece

STEMinists
en

Farah Dawood (3. ročník) Secondary School For Girls Babo
Rahma Mohammed (3. ročník) Sharkya STEM School, Egypt
Aya Ahmed (3. ročník) Sharkya STEM School, Egypt
Hend Shaker (3. ročník) Sharkya STEM School, Egypt
Rofaida Mahmoud (3. ročník) Sharkya STEM School, Egypt

Schrödingerova koťátka
cs

Ondřej Chwiedziuk (4. ročník) G F. X. Šaldy, Liberec
Martin Pacák (4. ročník) G F. X. Šaldy, Liberec
Adam Švestka (4. ročník) G F. X. Šaldy, Liberec
Ondřej Čejka (3. ročník) G F. X. Šaldy, Liberec
Matěj Ptáček (3. ročník) G F. X. Šaldy, Liberec

Sin(90)
en

Dimitar Dimitrov (3. ročník) H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG
Yana Dimitrova (3. ročník) H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG
Kristian Veselinov (3. ročník) H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG
Margarita Dimitrova (3. ročník) H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG

NEPŘIJEL

Spaghettified
en

Elizabeth Pao (4. ročník) WW-P HS South, Windsor

Spar 404
en

Mahmoud Alazizy (3. ročník) Sharkya STEM School, Egypt
Ahmed Azab (3. ročník) Sharkya STEM School, Egypt
Abdelrahman Alaa (3. ročník) Sharkya STEM School, Egypt
Peter Samir (2. ročník) Sharkya STEM School, Egypt
Kerolos Nashaat (2. ročník) Sharkya STEM School, Egypt

Spinor
en

Javier Sanchez Bonilla (4. ročník) Col. Retamar, Spain
Juan Alvarez Ordinas (4. ročník) Col. Retamar, Spain
Alvaro Valderrabano Megias (4. ročník) Col. Retamar, Spain
Juan Conde Cortizas (4. ročník) Col. Retamar, Spain
Juan Lopez San Roman (4. ročník) Col. Retamar, Spain

Společenstvo Tabulek
cs

Vít Salava (3. ročník) G, Roudnice nad Labem
Vojtěch Kysilka (2. ročník) G, Roudnice nad Labem
Tomáš Laube (4. ročník) G, Roudnice nad Labem
Antonín Kubík (3. ročník) G, Roudnice nad Labem
Aneta Nováková (4. ročník) G, Roudnice nad Labem

Společenstvo přátel košíkové
cs

Jakub Waclawek (4. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Jiří Sedláček (2. ročník) Slovanské G, Olomouc
Mikuláš Kučera (4. ročník) Slovanské G, Olomouc
Eduard Miklenda (4. ročník) Slovanské G, Olomouc
Josef Ander (4. ročník) G, Olomouc-Hejčín

Staré kone
cs

Lívia Čerešňová (4. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Sarah Krčová (4. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Chris Koiš (4. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Gabriel Ščurka (4. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava

Stone
en

Anastasija Šamkova (4. ročník) Valmiera Secondary School
Matvejs Suharževskis (4. ročník) Valmiera Secondary School
Daniels Štainmillers (4. ročník) Valmiera Secondary School
Viktorija Ļeškeviča (4. ročník) Valmiera Secondary School
Pāvels Fisenko (4. ročník) Valmiera Secondary School

TEAM BD
en

Ismail Mahmood (2. ročník) Notre Dame College, Dhaka
Talha ibne alam Alam (1. ročník) Notre Dame College, Dhaka
Raiyan Hasan (2. ročník) Notre Dame College, Dhaka
Md. Nafis Fuad (4. ročník) Notre Dame College, Dhaka
Tarik Hasan (2. ročník) Notre Dame College, Dhaka

TRIBE
cs

Nika Bilanyčová (4. ročník) G, Kadaň
Lukáš Janda (4. ročník) G, Kadaň
Ladislav Froněk (3. ročník) G, Kadaň
Nikola Razakowská (3. ročník) G, Kadaň
Tomáš Nguyen (3. ročník) G, Kadaň

Team Jagodka
en

Vito Levstik (4. ročník) II. gimnazija Maribor, Slovenia
Lan Sevčnikar (4. ročník) II. gimnazija Maribor, Slovenia
Gregor Boc (4. ročník) II. gimnazija Maribor, Slovenia
Matija Likar (3. ročník) II. gimnazija Maribor, Slovenia
Juš Kocutar (3. ročník) II. gimnazija Maribor, Slovenia

NEPŘIJEL

Team Krishna
en

Krishna Kumar Sah (1. ročník) Awasiya Public School

Team Science
en

Robert Song (3. ročník) Poolesville HS, USA
Orion Foo (3. ročník) Poolesville HS, USA
Satvik Lolla (3. ročník) Poolesville HS, USA
Leonard Bian (3. ročník) Poolesville HS, USA
Abrar Sheik (4. ročník) Poolesville HS, USA

Technici
cs

Matej Krajčovič (4. ročník) G Jána Hollého, Trnava
Samuel Kovár (4. ročník) G Jána Hollého, Trnava
Michal Skákala (4. ročník) G Jána Hollého, Trnava
Christian Izakovič (4. ročník) G Jána Hollého, Trnava
Viliam Krištof (4. ročník) G Jána Hollého, Trnava

NEPŘIJEL

Tesla
en

Tanjimul Astak Siam Siam (4. ročník) Nawab Habibullah Col, Bangladesh
Anik Saha Anik (3. ročník) Notre Dame College, Bangladesh

Teslas
en

Yahya Zhran (4. ročník) Elshaheed Abdelmineam R E, Egypt
mohamad elberry (4. ročník) Menofia STEM Sch., Egypt
Esraa Khalil (3. ročník) Menofia STEM Sch., Egypt

The Creative Snowstorm
en

Benedict Brouwer (4. ročník) Werner-von-Siemens-G Germany
Leonard Jarkowsky (4. ročník) Werner-von-Siemens-G Germany
Finn Pollack (4. ročník) Werner-von-Siemens-G Germany
Jasper Aden (4. ročník) Werner-von-Siemens-G Germany
Long Yang (4. ročník) Werner-von-Siemens-G Germany

The HeisenBugs Reloaded
en

Arnav Aditya Singh (4. ročník) MB International School, India
Anuraag Reddy (4. ročník) MB International School, India
Barun Parua (4. ročník) Disha Delphi Public Sch., India
Chahel Singh (4. ročník) Disha Delphi Public Sch., India
Furquan Mohammed (4. ročník) Disha Delphi Public Sch., India

NEPŘIJEL

Toghrul
en

Toghrul Mammadov (4. ročník) TDV Baku Turkish Lyc.,Azerbaijan

Triviální, leč na zvážení
cs

Adam Demčila (4. ročník) G a JŠ, Břeclav
Ludvík Vízdal (4. ročník) G a JŠ, Břeclav
Martin Tichý (4. ročník) G a JŠ, Břeclav
Richard Opavský (4. ročník) G a JŠ, Břeclav
Matěj Brada (4. ročník) G a JŠ, Břeclav

DISKVALIFIKOVÁN

Tuduydoituyen ver2
en

Thai Khoi Nguyen (3. ročník) Tran Phu High School, Vietnam
Trung Kien Pham (3. ročník) Tran Phu High School, Vietnam
Vinh Khang Do (3. ročník) Tran Phu High School, Vietnam
Quang-Minh Pham (3. ročník) Tran Phu High School, Vietnam
Nguyen Huy Dang (3. ročník) Tran Phu High School, Vietnam

TurboJet3.14
en

Diana Catana (3. ročník) Fratii Buzesti NC

TuyenLysCHV
en

Duong Chinh Tran (4. ročník) Hung Vuong HS, Vietnam
Duc Chinh Tran (4. ročník) Hung Vuong HS, Vietnam
Quang Dung Nguyen (2. ročník) Hung Vuong HS, Vietnam
Pham Hoang Anh Nguyen (2. ročník) Hung Vuong HS, Vietnam
Minh Quan Tran (2. ročník) Hung Vuong HS, Vietnam

Tím ZA 2
cs

Maximilián Maliar (3. ročník) G Veľká okružná, Žilina
Dušan Kokosík (4. ročník) G Veľká okružná, Žilina
Dominik Filípek (4. ročník) G Veľká okružná, Žilina
Tadeáš Blunár (4. ročník) G Sv. Františka, Žilina

Ulejváci
cs

Martin Uždil (4. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Jaroslav Grulich (4. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Michal Štěpán (3. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Marek Čermák (4. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Daniel Ježek (4. ročník) Jiráskovo G, Náchod

UraVity
en

Bashirov Murad (4. ročník) Natural Sciences G, Az
Ayhan Suleymanzade (4. ročník) TDV Baku Turkish Lyc.,Azerbaijan
Siraj Yahyazade (4. ročník) Natural Sciences G, Az

Vereor nox
en

Lorenzo Caselli (4. ročník) Max Planck institute HS
Paolo De Tuonoi (4. ročník) Max Planck institute HS
Filippo Dei Svaldi (4. ročník) Max Planck institute HS
Alessandro Malagò (4. ročník) Max Planck institute HS
Enrico Zanoni (4. ročník) Max Planck institute HS

Vino Veritas
en

Andrea Bortoletto (4. ročník) Max Planck institute HS
Leonardo Nardin (4. ročník) Max Planck institute HS
Giovanni Nascimben (4. ročník) Max Planck institute HS
Riccardo Onnis (4. ročník) Max Planck institute HS
Beini Guan (4. ročník) Max Planck institute HS

VonDerSacheHer
en

Eric Koch (4. ročník) Georg-Cantor-Gymnasium
Matti Adelmeyer (4. ročník) Georg-Cantor-Gymnasium
Oliver Zimmermann (4. ročník) Georg-Cantor-Gymnasium
Xenia Nikola Wagner (4. ročník) Georg-Cantor-Gymnasium
Emanuel Thon (4. ročník) Georg-Cantor-Gymnasium

Vídeňáci
cs

Vojtěch Houdek (4. ročník) G, Vídeňská, Brno
Daniel Nos (4. ročník) G, Vídeňská, Brno
Matúš Miškuf (4. ročník) G, Vídeňská, Brno

Výběrová jelita národa českého
cs

Matouš Fiala (3. ročník) G, Českolipská, Praha
Ondřej Piroutek (3. ročník) G, Českolipská, Praha
Jiří Kruchina (3. ročník) G, Českolipská, Praha
Jia Xiang Ji (3. ročník) G, Českolipská, Praha
Soňa Husáková (4. ročník) G, Českolipská, Praha

Whatisfysiks
en

Chen Jiakai (4. ročník) Hwa Chong Institution, Singapore
Long Xuan Sun (4. ročník) Hwa Chong Institution, Singapore
Joash Poh (4. ročník) Hwa Chong Institution, Singapore

gomenasai
en

Hoang Duong Vu Ngo (2. ročník) HS for Gifted,Hanoi U of Sci, VN
Thành Long Nguyễn (4. ročník) HS for Gifted,Hanoi U of Sci, VN
Dung Nguyen Viet (2. ročník) HS for Gifted,Hanoi U of Sci, VN
Vu Hoan Pham Van (2. ročník) HS for Gifted,Hanoi U of Sci, VN
Quang Anh Pham (3. ročník) HS for Gifted,Hanoi U of Sci, VN

ijk=-1
en

Thomas Masding (4. ročník) Tonbridge School, England
Ben Gardner (4. ročník) Tonbridge School, England
Benson Kwok (4. ročník) Tonbridge School, England
Sherman Yip (4. ročník) Tonbridge School, England
Kiefer Chow (4. ročník) Tonbridge School, England

kot sylwester
en

Natalia Wajda (4. ročník) IX HS in Rzeszów, Poland
Tomasz Słoma (4. ročník) IX HS in Rzeszów, Poland
Radosław Malec (4. ročník) IX HS in Rzeszów, Poland
Miłosz Michno (4. ročník) IX HS in Rzeszów, Poland
Michał Łukasik (4. ročník) IX HS in Rzeszów, Poland

meet.jit.si/WeNeedHelp
cs

Jakub Kliment (4. ročník) G Tajovského, B. Bystrica
Richard Schwarz (4. ročník) G Tajovského, B. Bystrica
Aleš Sršeň (4. ročník) G Tajovského, B. Bystrica
Adam Benjamín Plšek (2. ročník) G V. Nedožerského, SR
Ján Plachý (3. ročník) G V. Nedožerského, SR

NEPŘIJEL

narutoyeucau
en

Nam Nguyen Hoang (4. ročník) Hanoi - Amsterdam HS, Vietnam
khanhnghien Nguyen Gia Khanh (4. ročník) Hanoi - Amsterdam HS, Vietnam
Goldenrose Tran Khanh Nguyen (4. ročník) Hanoi - Amsterdam HS, Vietnam
mvtd Mai Vu Tue Danh (4. ročník) Le Quy Don Gifted HS, Vietnam
hoangdau Nguyen Le Duc Hoang (4. ročník) Hanoi - Amsterdam HS, Vietnam

physics for life
en

Arwa Ahmed Shafik (3. ročník) Maadi STEM HS

prehľad
cs

Pavol Pivko (3. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Jozef Mičáň (3. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Viktor Balan (3. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Matej Urban (4. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Matúš Zelko (4. ročník) G Grösslingová, Bratislava

relas snudi
cs

Matúš Jakuboc (3. ročník) G, P. Horova, Michalovce
Benjamín Čornec (3. ročník) G, P. Horova, Michalovce
Martin Gabriel Hajnik (4. ročník) G, P. Horova, Michalovce
Natália Kalinová (3. ročník) G, P. Horova, Michalovce
Samuel Mikloš (4. ročník) G, P. Horova, Michalovce

NEPŘIJEL

string theorist
en

ahmed soliman (4. ročník) Alexandria STEM School, Egypt

very stable geniuses
cs

Vojtěch Kuchař (4. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Oskar Martiňák (3. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Lukáš Výtisk (3. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Pavel Junker (4. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Marek Večeřa (4. ročník) Wichterlovo G, Ostrava

youtube.com/watch/oHg5SJYRHA0
cs

Jakub Mandzák (4. ročník) G Poštová, Košice
Alex Blandón (4. ročník) G Poštová, Košice
Martin Kánássy (4. ročník) G Poštová, Košice
Martin Andričík (4. ročník) G Poštová, Košice
Maroš Mešter (4. ročník) G Poštová, Košice

|0|
cs

Jan Randa (4. ročník) G B. Hrabala
Filip Touš (4. ročník) G B. Hrabala
Anežka Karamonová (3. ročník) G B. Hrabala
Ondřej Galuščák (4. ročník) G, Nymburk
Ondřej Žežule (4. ročník) G, Nymburk

|Duo|
en

Imtiaz Tanweer Rahim (4. ročník) Notre Dame College, Dhaka
Rubayat Jalal (4. ročník) New Govt. Degree College

Ústavka7.B
cs

Robert Jaworski (3. ročník) G Ústavní, Praha
Michal Surjomartono (3. ročník) G Ústavní, Praha
Vojtěch Paleta (3. ročník) G Ústavní, Praha
Tamás Varga (3. ročník) G Ústavní, Praha
Jan Mackovčák (3. ročník) G Ústavní, Praha

žmolek
cs

Šimon Rada (3. ročník) G Jana Keplera, Praha
Adam Vorlíček (3. ročník) G Jana Keplera, Praha
Lukáš Veškrna (3. ročník) G Jana Keplera, Praha
Jiří Křeček (3. ročník) G Jana Keplera, Praha
Teodor Machart (3. ročník) G Jana Keplera, Praha

kategorie B (120 týmů)

(J)elita z Dašáku
cs

Jakub Ferenčík (3. ročník) G Dašická, Pardubice
Vojtěch Váňa (3. ročník) G Dašická, Pardubice
Petra Sankotová (3. ročník) G Dašická, Pardubice
Kateřina Koberová (3. ročník) G Dašická, Pardubice
Antonín Rousek (3. ročník) G Dašická, Pardubice

(Ve)nice
en

Giovanni Feltrin (3. ročník) Max Planck institute HS
Lorenzo Marcon (3. ročník) Max Planck institute HS
Pietro Mantese (3. ročník) Max Planck institute HS
Alessandro Paladin (3. ročník) Max Planck institute HS
Giovanni Piovesan (3. ročník) Max Planck institute HS

1384 School
en

Yulia Travina (3. ročník) GBEO 1384, Russia
Grigory Toloko (3. ročník) GBEO 1384, Russia
Dmitry Barzunov (3. ročník) GBEO 1384, Russia
Lilya Topolskaya (3. ročník) GBEO 1384, Russia
Kiril Vestyak (2. ročník) GBEO 1384, Russia

7L Opavská
cs

Sebastián Hájek (3. ročník) G Luďka Pika, Plzeň
Filip Kodl (3. ročník) G Luďka Pika, Plzeň
Adam Všaha (3. ročník) G Luďka Pika, Plzeň
David Hádek (3. ročník) G Luďka Pika, Plzeň
Radek Löffelmann (3. ročník) G Luďka Pika, Plzeň

8>=4
cs

Daniel Locker (3. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Vincent Drtík (3. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Ondřej Matějíček (3. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Jiří Netík (3. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.
Jakub Dodek (3. ročník) G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn.

<Název týmu>
cs

Matěj Sobotka (2. ročník) G, Český Krumlov
Martin Kysela (2. ročník) G, Český Krumlov
Pavel Koláček (2. ročník) G, Český Krumlov
Kirill Stěpanov (2. ročník) G, Český Krumlov
Vojtěch Pils (4. ročník) G, Český Krumlov

Amperoes
cs

Adéla Pohanková (3. ročník) G O. Havlové, Ostrava
Hana Koloničná (3. ročník) G O. Havlové, Ostrava
Adela Kamradková (3. ročník) G O. Havlové, Ostrava
Valerie Sečkařová (3. ročník) G O. Havlové, Ostrava
Anna Psennerová (3. ročník) G O. Havlové, Ostrava

Asymetrický kruhový objezd
cs

Bohumil Kulvejt (3. ročník) G, Sokolov
Vladan Trhlík (3. ročník) G, Sokolov
Oldřich Kohoutek (3. ročník) G, Sokolov
Benedikt Janda (3. ročník) G, Sokolov
Albert Havliček (3. ročník) G, Sokolov

BULDA
en

Uliana Ronska (3. ročník) PI Research S Basis, Ukraine
Demian Zhelyabovskyy (3. ročník) PI Research S Basis, Ukraine
Borys Tregubenko (3. ročník) Liceum 171 Lider, Ukraine
Yelyzaveta Horokh (3. ročník) Liceum 171 Lider, Ukraine
Oleksandr Lazorenko (3. ročník) Liceum 171 Lider, Ukraine

Bene
cs

Ondřej Walz (3. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Tobiáš Kuchař (3. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Matyáš Proll (3. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Nikola Kolínská (3. ročník) G, Mostecká, Chomutov
Lucie Bauerová (3. ročník) G, Mostecká, Chomutov

Bezva pětka
cs

Ladislav Nagy (3. ročník) G Jírovcova, České Budějovice
Martin Červený (3. ročník) G Jírovcova, České Budějovice
Jakub Kružberský (3. ročník) G Jírovcova, České Budějovice
Václav Bauer (2. ročník) G Jírovcova, České Budějovice
Lukáš Kotek (2. ročník) G Jírovcova, České Budějovice

NEPŘIJEL

Blufius
en

Dylan Epstein-Gross (3. ročník) Rickards HS, FL USA
Farzan Shiju (3. ročník) Rickards HS, FL USA

Bohring
en

Hamdy Amen (3. ročník) STEM High School, Egypt
Seif Eldein Walid (3. ročník) STEM High School, Egypt
Akram Haitham (3. ročník) G, Frenštát pod Radhoštěm
Mohamed Sayed Mostafa (3. ročník) STEM High School, Egypt
Ahmed Ragab (3. ročník) STEM High School, Egypt

Božkovská flotila
cs

Klára Hubínková (3. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Tereza Tocháčková (4. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Jiří Jirásek (2. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Jan Kotrlík (3. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Šimon Pekár (3. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň

ChikiTed
en

Umme Hafsa Samia (3. ročník) Adamjee Cantonment Col., BGD
Tanjim Akter (3. ročník) Holy Cross Girl's S&Col.

Chilly
en

The Vinh Nguyen (3. ročník) HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni.
Long Hung Tran (3. ročník) HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni.
Vo Toan Thinh Nguyen (3. ročník) HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni.
Anh Danh Tran Phan (3. ročník) HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni.
Binh Tran (3. ročník) HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni.

Choboti
cs

Samuel Stanek (3. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Filip Makara (3. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Branislav Bubán (3. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Kristián Andraščík (3. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Tadeáš Jakuš (3. ročník) G Grösslingová, Bratislava

DISKVALIFIKOVÁN

Cobra Kai
en

Delta Star (3. ročník) Delhi Pub. S, Math. Rd, ND, Ind.

Cos(0)
en

Krasimir Ronkov (3. ročník) H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG
Konstantin Bogdanov (3. ročník) H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG
Yavor Kotsev (3. ročník) H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG
Martin Tendzhov (3. ročník) H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG
Ivan Bichev (3. ročník) H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG

DEADLIFT
en

Fatima Hadžikadunić (4. ročník) JU Srednja tehnička škola
Adna Mujkanović (2. ročník) Gimnazija Musa Ćazim Ćatić
Nina Brkić (3. ročník) Gimnazija Musa Ćazim Ćatić

Do we need a name?
en

Roberts Darkevics (3. ročník) Riga State Gym. No.1, Latvia
Lorenss Martinsons (3. ročník) Riga State Gym. No.1, Latvia
Reinis Salaks (3. ročník) Riga State Gym. No.1, Latvia
Valters Ribickis (3. ročník) Riga State Gym. No.1, Latvia
Kims Georgs Pavlovs (3. ročník) Riga State Gym. No.1, Latvia

E=mc^2
en

mohamed hosny (3. ročník) Amr Moussa SS, Egypt

NEPŘIJEL

Egyptian innovators
en

Abd-Allah Yaser Mohamed Hamdy (3. ročník) Sharkya STEM School, Egypt
Ahmed Ali Raya Raya (3. ročník) Sharkya STEM School, Egypt
Abdelrhman Waled Ali (3. ročník) Sharkya STEM School, Egypt
Mostafa Medhat Mohammed Mesallam (3. ročník) Sharkya STEM School, Egypt
Moustafa Elemam (3. ročník) Sharkya STEM School, Egypt

El_Raiqeen
en

Youseef Ali. Mohamed (3. ročník) STEM High School, Egypt
Mostafa Mohamed Farg Beshier (3. ročník) Bani Sweif STEM School, Egypt
Ahmed shaban Gaballah (3. ročník) Bani Sweif STEM School, Egypt
Mahmoud Aboseif Hassan Korany (3. ročník) Bani Sweif STEM School, Egypt
Shehab Mohamed (3. ročník) STEM High School, Egypt

Equilibrium
cs

Filip Zikeš (3. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
David Dvorský (3. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Monika Ulrichová (3. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Lukáš Kožušník (3. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Barbora Poledníková (3. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek

DISKVALIFIKOVÁN

Error 404
en

Satyankar Chandra (3. ročník) FIITJEE
Anilesh Bansal (3. ročník) FIITJEE
Omar Islam Laskar (3. ročník) FIITJEE
Humayun Mughal (3. ročník) FIITJEE
Arnav Garg (3. ročník) FIITJEE

Eton College
en

Louis Robson (3. ročník) Eton College
Benedict Harvey (3. ročník) Eton College
Aasmaan Yadav (3. ročník) Eton College
Hasit Nanda (3. ročník) Eton College
Chenyang Li (3. ročník) Eton College

FM#
en

Isak Kallini (3. ročník) Polhemskolan, Sweden
Oskar Paulsson (3. ročník) Polhemskolan, Sweden
Hugo Wall (3. ročník) Polhemskolan, Sweden
Joel Bergstrand (3. ročník) Polhemskolan, Sweden
Johan Alm (3. ročník) Polhemskolan, Sweden

FT Zoufalci
cs

Jan Ptáček (3. ročník) G, Špitálská, Praha
Tadeáš Tkadlec (3. ročník) G, Špitálská, Praha
Jiří Antoňů (2. ročník) G, Špitálská, Praha
Martin Mlejnecký (3. ročník) G, Špitálská, Praha
Adam Šulc (2. ročník) G, Špitálská, Praha

Fazekas11B_HU
en

Vilmos Turányi (3. ročník) M. Fazekas HS, Budapest, Hungary
Milán Szabó (3. ročník) M. Fazekas HS, Budapest, Hungary
József Gurzó (3. ročník) M. Fazekas HS, Budapest, Hungary
Bendegúz Takács (3. ročník) M. Fazekas HS, Budapest, Hungary
Ferenc Radvánszki (3. ročník) M. Fazekas HS, Budapest, Hungary

Fermiho parťáci
cs

Albert Pechoč (3. ročník) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Adam Ziegelbauer (3. ročník) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Adam Krbeček (3. ročník) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Martin Kundrát (3. ročník) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Ondřej Suchdol (3. ročník) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice

Fizykosi
en

Bartosz Kostarczyk (3. ročník) III High School in Gdynia
Szymon Łysoń (4. ročník) III High School in Gdynia
Jakub Wysocki (3. ročník) III High School in Gdynia
Robert Miśkiewicz (2. ročník) III High School in Gdynia

Fysiccs
cs

Jan Pánek (3. ročník) G Masarykovo nám., Třebíč
Martin Nováček (3. ročník) G Masarykovo nám., Třebíč
Lucie Klímová (3. ročník) G Masarykovo nám., Třebíč
Kryštof Průša (3. ročník) G Masarykovo nám., Třebíč
Jiří Kantor (3. ročník) G Masarykovo nám., Třebíč

Fyziklátiči
cs

Jakub Pelc (3. ročník) G, Benešov
Ondřej Dolejš (3. ročník) G, Benešov
Stanislav Sadílek (3. ročník) G, Benešov
Lukáš Jůza (3. ročník) G, Benešov
Jonáš Vacek (3. ročník) G, Benešov

Fyzikální fiesta
cs

Klaudie Tauchmanová (3. ročník) G, Omská, Praha
Lea Fleischmannová (3. ročník) G, Omská, Praha
Petra Mrázková (1. ročník) G, Omská, Praha
Barbora Petříková (3. ročník) G, Omská, Praha

Fyzninjovia
cs

Boris Pasterňák (1. ročník) Leaf Academy
Matúš Gburík (2. ročník) G Šrobárova, Košice
Martin Dunca (2. ročník) G Šrobárova, Košice
Veronika Ucekajová (4. ročník) G Šrobárova, Košice

Fyzorožci
cs

Jan Prokeš (3. ročník) G, Třeboň
Martin Havelka (3. ročník) G, Třeboň
Aleš Manuel Papáček (3. ročník) G, Třeboň
Dana Krynická (3. ročník) G, Třeboň
Terka Janečková (3. ročník) G, Třeboň

GMB
cs

Jakub Kabelka (3. ročník) G, Moravské Budějovice
Ngoc Duc Nguyen (3. ročník) G, Moravské Budějovice
Kristýna Beleščiaková (3. ročník) G, Moravské Budějovice

GMHS
cs

Aleš Opl (3. ročník) G a Hudební škola, Praha 3
Anastázie Rišková (4. ročník) G a Hudební škola, Praha 3
Ludmila Rišková (2. ročník) G a Hudební škola, Praha 3
Anna Jiřičková (1. ročník) G a Hudební škola, Praha 3

GYMTCE
cs

Michaela Moučková (3. ročník) G Teplice
Viktorie Vágnerová (3. ročník) G Teplice
Gabriela Bělová (3. ročník) G Teplice
Radek Zajíček (3. ročník) G Teplice

Gemüsesalat
cs

Lukáš Tomoszek (3. ročník) G, Třinec
Anna Kantorová (3. ročník) G, Třinec
Marek Bialožyt (3. ročník) G, Třinec
Samuel Swienczyk (3. ročník) G, Třinec
Jiří Marosz (3. ročník) G, Třinec

Goal diggers
en

Arwa Ibrahim (3. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
Habiba Mohamed (3. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
Mennatallah Elsayed (3. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
Mohraeel Hany (3. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
Reham Elhelbawy (3. ročník) STEM Gharbiya, Egypt

Grigionemangiasassi
en

Riccardo Aceti (3. ročník) Max Planck institute HS
Alessio Checchin (3. ročník) Max Planck institute HS
Samuele Comin (3. ročník) Max Planck institute HS
Sara Pistellato (3. ročník) Max Planck institute HS
Milosh Stojadinovikj (3. ročník) Max Planck institute HS

Groteskný Jasnozrivý Holub
cs

Eva Dingová (3. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Karolína Jediná (3. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Jana Pešková (3. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Matej Gurňák (3. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Patrik Fabrik (3. ročník) G Jura Hronca, Bratislava

Gurmánom Jahodiace Homáre
cs

Viktória Pravdová (4. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Martin Štěpánek (2. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Peter Rajský (1. ročník) G Jura Hronca, Bratislava
Mária Mičeková (4. ročník) G Jura Hronca, Bratislava

GymLit B-tým
cs

Michaela Šídová (3. ročník) G, Litoměřická, Praha
Tereza Filipská (3. ročník) G, Litoměřická, Praha
Tadeáš Kříž (3. ročník) G, Litoměřická, Praha
Lukáš Pudil (3. ročník) G, Litoměřická, Praha
Viktorie Lachmanová (3. ročník) G, Litoměřická, Praha

Gymik
cs

Adam Krška (3. ročník) G, Mikulov
Jakub Šebesta (3. ročník) G, Mikulov
Terezie Sojková (3. ročník) G, Mikulov
Barbora Mucalová (3. ročník) G, Mikulov
Vojtěch Žluva (3. ročník) G, Mikulov

Gymnázium Pelhřimov
cs

Duy Le (3. ročník) G, Pelhřimov
Tomáš Jaroš (3. ročník) G, Pelhřimov
Filip Havelka (3. ročník) G, Pelhřimov
Pavel Dvořák (3. ročník) G, Pelhřimov
Matěj Slavětínský (3. ročník) G, Pelhřimov

Haw-kinks
cs

Filip Vrťo (3. ročník) G J. Škody, Přerov
Anna Pecháčková (3. ročník) G J. Škody, Přerov
Vendula Onderková (3. ročník) G J. Škody, Přerov
Ondrej Dulanský (3. ročník) G J. Škody, Přerov
Ondřej Trojek (3. ročník) Wichterlovo G, Ostrava

Hello World!
en

Aleksandar Rusev (3. ročník) First Language school, Bulgaria

Higóši
cs

Žofie Lohrová (3. ročník) G, Benešov
Kamila Slezáková (3. ročník) G, Benešov
Daniel Babiš (3. ročník) G, Benešov
Ondřej Sýkora (3. ročník) G, Benešov
Jana Herdinová (2. ročník) G, Benešov

Hong Kong Physics
en

Chun Chan (3. ročník) Carmel SS

INDIANA CORNSTARS
en

Colin Zou (3. ročník) Carmel HS, USA
Nathan Huang (3. ročník) Carmel HS, USA
Akash Bhowmik (3. ročník) Carmel HS, USA
Kevin Wang (3. ročník) Carmel HS, USA

IQ under zero
en

Matteo Morbiolo (3. ročník) Max Planck institute HS
Matteo Modolo (3. ročník) Max Planck institute HS
Federico Sartor (3. ročník) Max Planck institute HS
Giacomo Miani (3. ročník) Max Planck institute HS
Andrea Tomè (3. ročník) Max Planck institute HS

Jaderná vlna
cs

Martin Pavlovec (3. ročník) G, Děčín
Ondřej Šoura (3. ročník) G, Děčín
Alisiia Bukhartseva (3. ročník) G, Děčín
Rudolf Svoboda (3. ročník) G, Děčín
Patrik Kříž (3. ročník) G, Děčín

Kladky Skippers
cs

Martin Beckovský (3. ročník) G Komenského, Havířov
Hana Rusinová (3. ročník) G Komenského, Havířov
Rostislav Vrána (3. ročník) G Komenského, Havířov
Jan Holuša (3. ročník) G Komenského, Havířov
Vojtěch Smola (3. ročník) G Komenského, Havířov

Krotitelé Melounů
cs

Barbora Čejková (3. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Matěj Mladý (3. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
František Viták (3. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Petr Hladík (3. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň
Samuel Kokoška (3. ročník) G Mikulášské n. 23, Plzeň

Kyselý žížalky
cs

Zuzana Hudská (3. ročník) G, Jateční, Ústí nad Labem
Veronika Heide (3. ročník) G, Jateční, Ústí nad Labem
Samuel Kubec (3. ročník) G, Jateční, Ústí nad Labem
Matěj Gajdoš (3. ročník) G, Jateční, Ústí nad Labem
Zuzana Hybnerová (3. ročník) G, Jateční, Ústí nad Labem

Lingvisti GPH MI
cs

Lukáš Doležal (3. ročník) G, P. Horova, Michalovce
Oto Ulbricht (3. ročník) G, P. Horova, Michalovce
Daniel Dzurjo (3. ročník) G, P. Horova, Michalovce
Michal Tarbaj (3. ročník) G, P. Horova, Michalovce

Lopatov
cs

Tomáš Kovářík (3. ročník) G Opatov, Praha
Marko Matoničkin (3. ročník) G Opatov, Praha
Tomáš Kuzma (3. ročník) G Opatov, Praha
Martin Šimša (3. ročník) G Opatov, Praha
Martina Moravcová (3. ročník) G Opatov, Praha

Lorem Ipsum
cs

Karolína Zapletalová (3. ročník) Klvaňovo G Kyjov
Marek Miklenda (3. ročník) Klvaňovo G Kyjov
Filip Marhefka (3. ročník) Klvaňovo G Kyjov

Love Physic
en

Farshad Khalili Najafabadi (4. ročník) Ejei High School, Isfahan, Iran
Sayed Mohammadali Najafi (1. ročník) Ejei High School, Isfahan, Iran
Amirhossein Payandeh (1. ročník) Ejei High School, Isfahan, Iran
matin esmaeli (1. ročník) Ejei High School, Isfahan, Iran
mahdi davari (1. ročník) Ejei High School, Isfahan, Iran

MARFY
en

Alyaa Mamoun Ibrahem (3. ročník) Assiut STEM School
Reem Mohamed Ali (3. ročník) Assiut STEM School
Farah Ali Mohammed Mohammed (3. ročník) Assiut STEM School
Yasmeen Sameh Mohamed Mohamed (3. ročník) Assiut STEM School
Mennat Allah Khalifa Hasab ElNabi (3. ročník) Assiut STEM School

MadPhys
cs

Jan Červeňan (4. ročník) G J. Pivečky, Slavičín
Jakub Červeňan (1. ročník) G J. Pivečky, Slavičín
Kristýna Bělušová (1. ročník) G J. Pivečky, Slavičín
Amálie Maryášová (4. ročník) G J. Pivečky, Slavičín

Mančaft
cs

Adam Čabrák (3. ročník) G Poštová, Košice
Simona Dučaiová (3. ročník) G Poštová, Košice
Simona Jacková (3. ročník) G Poštová, Košice
Klára Paľuvová (3. ročník) G Poštová, Košice
Lilla Maheľová (3. ročník) G Poštová, Košice

Máme ženu v týmu, ez win
cs

Vojtěch Kašpar (3. ročník) G, Omská, Praha
David Prachař (3. ročník) G, Omská, Praha
František Procházka (3. ročník) G, Omská, Praha
Nicole Koloušková (3. ročník) G, Omská, Praha

NHSMS11
en

Yavor Yordanov (3. ročník) H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG
Ivo Lozanov (3. ročník) H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG
Mina Yordanova (3. ročník) H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG
Teodora Dimitrova (3. ročník) H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG
Martina Docheva (3. ročník) H. S. of Mat. and Nat. Sci., BG

Neutrína
cs

Adam Babača (2. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Bruno Hubínsky (2. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Matúš Čarnogurský (2. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Tomáš Lendvay (3. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Roman Magula (3. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín

Newton and his associates
en

Moemen Ibrahim (3. ročník) STEM High School, Egypt
Bishoy Roushdy (3. ročník) STEM High School, Egypt
Fady John (2. ročník) STEM High School, Egypt
Akmal Hashad (3. ročník) STEM High School, Egypt
Abanoub Osama (3. ročník) STEM High School, Egypt

Newtonins
en

Abd El Rhaman Ibrahim Salah ElDien (2. ročník) Ismailia STEM HS
Mohammed Soliman Sakr (2. ročník) Ismailia STEM HS
El_Farouk Omar (3. ročník) Ismailia STEM HS
Youssef Mustafa Gadallah (2. ročník) Ismailia STEM HS
Ali Diaa Eldyn Ali (2. ročník) Ismailia STEM HS

Những Bông Hoa Nhỏ
en

Mia Phan (2. ročník) Tran Dai Nghia Specialised HS
Thiên Vũ (2. ročník) Tran Dai Nghia Specialised HS
Nam Trần (2. ročník) Tran Dai Nghia Specialised HS
Vũ Đại (2. ročník) Tran Dai Nghia Specialised HS
Thùy Nguyễn (3. ročník) Tran Dai Nghia Specialised HS

Ostrouhaná pastelka
cs

Kryštof Veverka (3. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Adam Roštejnský (2. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Jevhenij Vorochta (3. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Jan Chrastina (3. ročník) Jiráskovo G, Náchod
Dominik Rufer (3. ročník) Jiráskovo G, Náchod

P.E.
en

Matteo Bazzaco (3. ročník) Max Planck institute HS
Alessandro Bonfitto (3. ročník) Max Planck institute HS
Chiara Conzon (3. ročník) Max Planck institute HS
Tiziano Gobbo (3. ročník) Max Planck institute HS

Panem et Circenses
en

Karol Zwierz (3. ročník) Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL
Michał Wojtkowiak (3. ročník) Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL
Franciszek Białkowski (3. ročník) Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL
Mikołaj Koziełł (3. ročník) Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL
Wojciech Malecha (3. ročník) Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL

Pepegy
cs

Martin Helešic (3. ročník) G a JŠ, Břeclav
Jan Bušek (3. ročník) G a JŠ, Břeclav
Roman Tréšek (3. ročník) G a JŠ, Břeclav
Davis Kunis (3. ročník) G a JŠ, Břeclav
Vít Bohunský (2. ročník) G a JŠ, Břeclav

PhyX
cs

Denisa Zdvořilá (3. ročník) G, Boskovice
Zuzana Daňková (3. ročník) G, Boskovice
Nikola Sedláčková (3. ročník) G, Boskovice
Martin Kolář (3. ročník) G, Boskovice
Tomáš Zatloukal (3. ročník) G, Boskovice

PhysX
en

Mahmoud El-Nezely (3. ročník) STEM High School, Egypt
Zyad Ekramy (3. ročník) STEM High School, Egypt
ِAhmed Shora (3. ročník) STEM High School, Egypt
Mahmoud Kassem (3. ročník) STEM High School, Egypt
Omar Sharaf (3. ročník) STEM High School, Egypt

Physics Geniuses
en

Pritesh Mehta (3. ročník) Aradhana Vidya Vihar, India
Manav Agrawal (3. ročník) Aradhana Vidya Vihar, India
Poojan Shah (3. ročník) Aradhana Vidya Vihar, India
Samarth Patel (2. ročník) Aradhana Vidya Vihar, India
Shruti Ghoniya (3. ročník) Aradhana Vidya Vihar, India

Physics Prodigies
en

Adham El-Rouby (2. ročník) Ismailia STEM HS
Mahmmoud El-Yamany (2. ročník) Ismailia STEM HS
Mohamed Bakr (2. ročník) Ismailia STEM HS
Ahmed El-Banna (2. ročník) Ismailia STEM HS
Mohammad Mohammad (3. ročník) Ismailia STEM HS

Physics Slatts
en

Victor-Ioan Dumbravă (3. ročník) Mircea cel Batran N Col, Romania
Ana-Maria Ailiesei (3. ročník) Mircea cel Batran N Col, Romania
Ioan Leolea (3. ročník) Mircea cel Batran N Col, Romania
Arun Osman (3. ročník) Mircea cel Batran N Col, Romania
Daria Hărăbor (3. ročník) CN Vasile Alecsandri

NEPŘIJEL

Physics lover
en

Ann Ahmed (3. ročník) Maadi STEM HS

Plus Ultra
en

Shahd Ayman (3. ročník) Ismailia STEM HS
Ali Ayman (1. ročník) Dakahlia STEM HS
Mohammed Elsayed (2. ročník) Ismailia STEM HS
Alaa Essa (3. ročník) Dakahlia STEM HS
Mohammad Walid El-Sayed Mohammad Walid (3. ročník) Ismailia STEM HS

Pozitróny
cs

Martin Opat (4. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Samuel Petrov (4. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Patrik Bašo (2. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Michal Krulich (3. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Michal Kišš (2. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín

Profesionální tipaři
cs

Michael Švadlena (3. ročník) SPŠ strojní a stavební, Tábor
Jan Novák (3. ročník) SPŠ strojní a stavební, Tábor
Oliver Vacovský (3. ročník) SPŠ strojní a stavební, Tábor
Jan Furik (3. ročník) SPŠ strojní a stavební, Tábor
Vít Kotrba (3. ročník) SPŠ strojní a stavební, Tábor

Quantum Limes
cs

Daniel Skýpala (3. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Jiří Kvapil (3. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Ondřej Grohmann (3. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Jonáš Vokal (3. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Štěpán Filipčík (3. ročník) G, Olomouc-Hejčín

RCTMPupin
en

Filip Mitic (3. ročník) Uros Predic HS
Danilo Vlahovic (3. ročník) Uros Predic HS
Anja Susnjar (2. ročník) Mat. gymnázium, Bělehrad
Ognjen Skrbic (2. ročník) Mat. gymnázium, Bělehrad
Ugljesa Kuzmanov (1. ročník) Mat. gymnázium, Bělehrad

Randovy kvantové tečky
cs

Petr Kahan (3. ročník) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Karel Maryško (3. ročník) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Aleš Přibík (3. ročník) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Lukáš Cafourek (3. ročník) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Ondřej Chvátal (3. ročník) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.

Rdest Carpets
en

Antoni Radkiewicz (3. ročník) IV LO im. T. Kościuszki, Poland
Michał Krajewski (3. ročník) IV LO im. T. Kościuszki, Poland
Dominika Pik (2. ročník) IV LO im. T. Kościuszki, Poland
Paweł Osmański (2. ročník) IV LO im. T. Kościuszki, Poland
Adam Detmer (3. ročník) IV LO im. T. Kościuszki, Poland

RoboPalach Industries
cs

Jan Hlavsa (3. ročník) G J. Palacha, Mělník
Jan Čemus (3. ročník) G J. Palacha, Mělník
Karel Chaloupka (3. ročník) G J. Palacha, Mělník
Pavel Šrytr (3. ročník) G J. Palacha, Mělník
Vít Novotný (3. ročník) G J. Palacha, Mělník

Rytíři Kulatého Čtverce
cs

Lucie Kaňová (3. ročník) G, Křenová, Brno
Roman Grufík (3. ročník) G, Křenová, Brno
Matouš Novotný (3. ročník) G, Křenová, Brno
Adam Čáp (3. ročník) G, Křenová, Brno
Martin Dvořák (3. ročník) G, Křenová, Brno

SAMMPAD Mahabad
en

Mohammad abbastaher (2. ročník) Shahid Beheshti High School
Amir Hussein Allahverdizade (2. ročník) Shahid Beheshti High School
Mohammad Pirouti (3. ročník) Shahid Beheshti High School
Arman Rahmani (3. ročník) Shahid Beheshti High School
Peshawa Ghaderi (2. ročník) Shahid Beheshti High School

SPŠEK TEAM
cs

Jan Matoušek (3. ročník) SPŠ Rakovník
Jakub Mikeš (3. ročník) SPŠ Rakovník
Samuel Budil (3. ročník) SPŠ Rakovník
Tomáš Hornof (3. ročník) SPŠ Rakovník
Martin Valchař (3. ročník) SPŠ Rakovník

Sciensteins
en

Prakhar Gupta Prakhar Gupta (3. ročník) Dhirubhai Ambani Int. School
Manan Agarwal Manan Agarwal (3. ročník) Dhirubhai Ambani Int. School
Devajna Gopal - (3. ročník) Dhirubhai Ambani Int. School
Naman Pushp Naman Pushp (3. ročník) Dhirubhai Ambani Int. School
Arnav Sabharwal Arnav Sabharwal (3. ročník) Dhirubhai Ambani Int. School

Scoia'tael
cs

Martin Černík (3. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Klára Anna Šindlerová (3. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Vilém Starosta (3. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Jakub Jedlička (3. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Vojtěch Plzenský (3. ročník) G Christiana Dopplera, Praha

Skyrmion
en

Gonzalo Sastre Marcos (3. ročník) Col. Retamar, Spain
Enrique Mestre García (2. ročník) Col. Retamar, Spain
Javier Torre de Silva Fuentes (3. ročník) Col. Retamar, Spain
Ignacio Gómez Manglano (2. ročník) Col. Retamar, Spain

Sleepy Girls inc
cs

Lucie Semotamová (3. ročník) G, Křenová, Brno
Viktorie Lea Vystrčilová (3. ročník) SOŠ a G Brno

Solo Team - Adam Mihir Libby
en

Adam Mihir Libby (3. ročník) Sishya School, India

Solschi's Army
en

Rares Iles (4. ročník) CN Ioan Slavici, Romania
Cosmin Popan (2. ročník) CN Mihai Eminescu, Romania
Ioana Milea (2. ročník) CN Mihai Eminescu, Romania
Eduard Mihai (3. ročník) CN Mihai Eminescu, Romania
Octavian Grigorut (3. ročník) CN Mihai Eminescu, Romania

Survey Corps Heichou Squad
en

Tasmia Tabassum Shreoshi (3. ročník) Adamjee Cantonment Col., BGD
Faria Islam Lubna (3. ročník) BCIC Col., BGD

TECH CLUB
cs

Adam Jirovec (3. ročník) G, Špitálská, Praha
Antoni Saifrt (3. ročník) G, Špitálská, Praha
Čeněk Varta (3. ročník) G, Špitálská, Praha
Adam Beneš (3. ročník) G, Špitálská, Praha
Simona Kacova (3. ročník) G, Špitálská, Praha

TMA
cs

Hynek Jakeš (3. ročník) Slovanské G, Olomouc
Tomáš Rektořík (2. ročník) Slovanské G, Olomouc
Tomáš Patsch (2. ročník) Slovanské G, Olomouc
Šimon Bláha (2. ročník) Slovanské G, Olomouc
David Vraj (3. ročník) Slovanské G, Olomouc

Team Name
en

Alex Gu (3. ročník) Valley Christian HS, USA
Jennifer Song (3. ročník) Valley Christian HS, USA
Oliver Ni (3. ročník) Lynbrook High School
William Huang (3. ročník) Lynbrook High School
Kevin Zhu (3. ročník) Lynbrook High School

Tesla2020
en

Hana Zaimović (2. ročník) G Muhsin Rizvić Kakanj, BH
Marija Grgić (4. ročník) G Muhsin Rizvić Kakanj, BH
Elmir Kevilj (2. ročník) G Muhsin Rizvić Kakanj, BH
Mubina Hakulija (4. ročník) G Muhsin Rizvić Kakanj, BH
Hana Šolbić (3. ročník) G Muhsin Rizvić Kakanj, BH

The Dyslexic Psychics
en

Kenneth Lee (3. ročník) Tonbridge School, England
Alikhan Murat (3. ročník) Tonbridge School, England
Winner Sotthivej (3. ročník) Tonbridge School, England
Cameron Dymond (3. ročník) Tonbridge School, England
Yury Balabin (3. ročník) Tonbridge School, England

The Feynmen
en

Sri Bondada (4. ročník) Westlake HS
Yehyun Choi (2. ročník) Westlake HS
Surya Ramkumar (2. ročník) Dougherty Valley H. S., USA
Ayush Karupakula (2. ročník) Westlake HS

Tvoje Máma
cs

Matouš Šafránek (3. ročník) G Jana Keplera, Praha
Nikita Ustinov (3. ročník) G Jana Keplera, Praha
Petr Dosedla (3. ročník) G Jana Keplera, Praha
Mikuláš Králíček (3. ročník) G Jana Keplera, Praha
Petr Šícho (3. ročník) G Jana Keplera, Praha

Tykadla
cs

David Nekvapil (3. ročník) G, Židlochovice
Magdaléna Šilerová (3. ročník) G, Židlochovice
Ivona Procházková (3. ročník) G, Židlochovice
Lukáš Chromý (3. ročník) G, Židlochovice

UCH
en

Anh Hung Hoang (3. ročník) Lê Hồng Phong HS, Vietnam
Thanh Dat Nguyen (3. ročník) Lê Hồng Phong HS, Vietnam
Minh Hung Ngo (3. ročník) Lê Hồng Phong HS, Vietnam
Thiên Kỳ Võ (3. ročník) Lương Văn Chánh HS, Vietnam

WvSelf1
en

Talia Ruhrberg Estévez (3. ročník) Werner-von-Siemens-G Germany
Pascal Vestweber (3. ročník) Werner-von-Siemens-G Germany
Hendrik Voss (3. ročník) Werner-von-Siemens-G Germany
Linus Kittan (3. ročník) Werner-von-Siemens-G Germany

\oint
cs

Martin Kliment (3. ročník) G Poštová, Košice
Adam Džavoronok (2. ročník) G Poštová, Košice
Matúš Vysoký (3. ročník) G Poštová, Košice
Filip Brutovský (3. ročník) G Poštová, Košice
Norbert Micheľ (4. ročník) G Poštová, Košice

ans=$"{rand()}{unit[rand()]}";
cs

Jakub Petr (3. ročník) G Neumannova, Žďár n. S.
Jan Řehoř (3. ročník) VOŠ a SPŠ, Žďár n. Sázavou
Karel Pročka (3. ročník) G Neumannova, Žďár n. S.
Jiří Hrdina (3. ročník) G Neumannova, Žďár n. S.
Matěj Doležal (3. ročník) G Neumannova, Žďár n. S.

behaikatam
en

An Dien Truong (3. ročník) Le Thanh Tong HS, Vietnam
Phuc Nhan Nguyen (2. ročník) Spec. HS Le Thanh Tong, Vietnam
Phuc Nhi Nguyen (3. ročník) Spec. HS Le Thanh Tong, Vietnam
Phuc Tan Nguyen (3. ročník) Spec. HS Le Thanh Tong, Vietnam

emoji del serpe
en

Alberto Astori (3. ročník) Max Planck institute HS
Fabio Salvadori (3. ročník) Max Planck institute HS
Alberto Guerrieri (3. ročník) Max Planck institute HS
Riccardo Sernaglia (3. ročník) Max Planck institute HS

flying spaghet monster
en

Lawrence Bermudez (3. ročník) Philippine Sci.HS MC,Philippines
Joaquin Butial (3. ročník) Philippine Sci.HS MC,Philippines
Kiersten Gene Calubaquib (2. ročník) Philippine Sci.HS MC,Philippines
Malks Mogen David (2. ročník) Philippine Sci.HS MC,Philippines
Enrico Martinez (3. ročník) Philippine Sci.HS MC,Philippines

https://youtu.be/dQw4w9WgXcQ
cs

Tomáš Brablec (3. ročník) G, Boskovice
Dominik Havelka (3. ročník) G, Boskovice
Jakub Kratochvíl (3. ročník) G, Boskovice

kamaráti z gjarka
cs

Dávid Brodňanský (3. ročník) G J. A. Raymana, Prešov
Matej Korž (3. ročník) G J. A. Raymana, Prešov
Emma Kotuľáková (2. ročník) G J. A. Raymana, Prešov
Barbora Šofranková (2. ročník) G J. A. Raymana, Prešov
Martin Kóša (2. ročník) G J. A. Raymana, Prešov

mc
en

Mo'men Epeid (3. ročník) Dakahlia STEM HS
Omar El-Zahar (3. ročník) Ismailia STEM HS
Amr Nabil (3. ročník) Dakahlia STEM HS
Hossam Saber (3. ročník) Dakahlia STEM HS
Mohamed El-Faar (3. ročník) Dakahlia STEM HS

mikrodeep
en

Milana Komisarova (3. ročník) Riga State Gym. No.1, Latvia
Julija Vaikute (2. ročník) Riga State Gym. No.1, Latvia
Nestors Starostins (2. ročník) Riga State Gym. No.1, Latvia
Anna Korshunova (3. ročník) Riga State Gym. No.1, Latvia
Maksims Libensons (3. ročník) Riga State Gym. No.1, Latvia

spherical cow
en

Franco Cabral (3. ročník) Philippine Sci.HS MC,Philippines
Paolo Torres (3. ročník) Philippine Sci.HS MC,Philippines
Nikos Tan (3. ročník) Philippine Sci.HS MC,Philippines
Gerard Ilagan (3. ročník) Philippine Sci.HS MC,Philippines
Uriel Orpilla (3. ročník) Philippine Sci.HS MC,Philippines

swedish_bagels
en

Erik Bryland (3. ročník) Polhemskolan, Sweden
Tea Hansson (3. ročník) Polhemskolan, Sweden
Nina Eklund (3. ročník) Polhemskolan, Sweden

tým se odhlásil
cs

Václav Maštera (3. ročník) G P. de Coubertina, Tábor
Matěj Volf (3. ročník) G P. de Coubertina, Tábor
Adam Mendl (4. ročník) G P. de Coubertina, Tábor
David Mendl (1. ročník) G P. de Coubertina, Tábor
Šimon Basík (2. ročník) G P. de Coubertina, Tábor

NEPŘIJEL

wm x hsn
en

Ivan Ge (3. ročník) Ward Melville High School, USA
Arvyn De (3. ročník) WWP High School North, USA
Neal Carpino (3. ročník) Ward Melville High School, USA
Matthew Chen (3. ročník) Ward Melville High School, USA

Čáslavská (j)elita
cs

Martin Kubeš (2. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Richard Weber (2. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Daniel Čech (4. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Lukáš Čech (4. ročník) G a SOŠP, Čáslav
Tereza Kašparová (2. ročník) G a SOŠP, Čáslav

Š-kvarci-A
cs

Tomáš Čajan (3. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
Martin Švanda (2. ročník) Arcibiskupské G, Praha
Martin Garncarz (3. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.

ŠpMNDaG
cs

Matúš Hladký (3. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Tomáš Zatroch (3. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Matej Zigo (2. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Alexandra Barančíková (2. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Anamária Šutková (2. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava

π=e=sqrt(g)=3
cs

Jiří Kohl (3. ročník) Biskupské G, Brno
Jan Pijáček (3. ročník) Biskupské G, Brno
Josef Šikula (3. ročník) Biskupské G, Brno
Vojtěch Brdečko (3. ročník) Biskupské G, Brno
Vojtěch Klapetek (3. ročník) Biskupské G, Brno

kategorie C (174 týmů)

#možnámátepravduamožnátakyne
cs

Adriana Daňková (9. ročník) G, Křenová, Brno
Nikola Binková (9. ročník) G, Křenová, Brno
Martin Michalík (9. ročník) G, Křenová, Brno
Milana Laifrova (9. ročník) G, Křenová, Brno
Jan Maňoušek (9. ročník) G, Křenová, Brno

(untitled)
en

Vlad-Ștefan Oros (2. ročník) Liceul Teoretic GM, Romania

1+2+3+...=-1/12
cs

Jiří Polách (2. ročník) G, Frýdlant nad Ostravicí
Jan Opěla (2. ročník) G, Frýdlant nad Ostravicí
Petr David Lanča (2. ročník) G, Frýdlant nad Ostravicí
Martin Chrostek (1. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek

2001 osvícených pomerančů
cs

Jáchym Kouba (1. ročník) G J. Škody, Přerov
Daniel Hostášek (1. ročník) G J. Škody, Přerov
Vojtěch Mudra (2. ročník) G J. Škody, Přerov
Martin Čelechovský (3. ročník) G J. Škody, Přerov
Petr Šimíček (1. ročník) G J. Škody, Přerov

3 MYSTIC WIZARDS
en

Punya Bindlish Punya Bindlish (9. ročník) Bhavan Panchkula, India
Purav Arora Purav Arora (9. ročník) Bhavan Panchkula, India
Raghav Bansal Raghav Bansal (9. ročník) Bhavan Panchkula, India

ADI Gems
en

Aditi Singh (2. ročník) ALLEN Career Institute, India
Gautam Singhvi (2. ročník) ALLEN Career Institute, India
Harshul Suthar (2. ročník) ALLEN Career Institute, India
Aminesh Gogia (2. ročník) ALLEN Career Institute, India
Parva Satodia (2. ročník) Puna International School, India

After Higgs
en

Bahar Safari Parni (1. ročník) Andishmand Farda High School
Sonia Zolfi Darabi (1. ročník) Andishmand Farda High School
Anahita Ziaei (2. ročník) Andishmand Farda High School
SARINA FARHANG (2. ročník) Andishmand Farda High School
ZAHRA Darandi (2. ročník) Andishmand Farda High School

NEPŘIJEL

Alberna
en

Nada Moustafa (2. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
Nada Ayman (2. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
Nada Moubarek (2. ročník) Alexandria STEM School, Egypt

Alejova business ancestors
cs

Ladislav Antoži (1. ročník) G Alejová, Košice
Adrián Mikolaj (1. ročník) G Alejová, Košice
Jakub Blišťan (1. ročník) G Alejová, Košice
Dávid Kepič (1. ročník) G Alejová, Košice
Jakub Müller (1. ročník) G Alejová, Košice

NEPŘIJEL

Alone
en

Mohamed Shaban (2. ročník) STEM High School, Egypt

Antigravity Pomelos
cs

Alex Doležal (2. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Vojtěch Pluskal (2. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Patrik Herman (2. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Jan Flajšar (1. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Ondřej Skácel (2. ročník) G, Olomouc-Hejčín

Archimedova Vaňa
cs

Viktor Imrišek (2. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Matej Repa (2. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Martin Belluš (2. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Ivo Novysedlák (2. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Timotej Šinkovic (2. ročník) G Grösslingová, Bratislava

B&N
en

Belal Salah (1. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
Nour kamal salem (1. ročník) Alexandria STEM School, Egypt

Bagetky
cs

Petr Vitko (2. ročník) G Teplice
Jiří Říha (2. ročník) G Teplice
Minh Hieu Vuong (2. ročník) G Teplice
Ondřej Suchý (2. ročník) G Teplice
Bohdan Habor (2. ročník) G Teplice

Banana LHP CL
en

Jim Phan N. Nam (2. ročník) Lê Hồng Phong HS, Vietnam
Tristan Nguyen Quoc Dung (2. ročník) Lê Hồng Phong HS, Vietnam

Batee5a_For_The_Win
en

Mohanad Elagan (1. ročník) STEM High School, Egypt
Moneer Salem (1. ročník) STEM High School, Egypt
Abdelrahman Abdelbaky (1. ročník) STEM High School, Egypt
Hossam Zaid (1. ročník) Menofia STEM Sch., Egypt
Ahmed Wagih (1. ročník) Menofia STEM Sch., Egypt

Black hole vortex
en

PARNIAN BEHI (1. ročník) Andishmand Farda High School
BARAN KHATIBI (2. ročník) Andishmand Farda High School
HASTI HASHEMI (1. ročník) Andishmand Farda High School
Kimia Eghbal (2. ročník) Andishmand Farda High School
Setayesh Ahmadi (2. ročník) Andishmand Farda High School

Bráník Clique
cs

David Bálek (2. ročník) G Legionářů, Příbram
Jiří Hrubant (2. ročník) G Legionářů, Příbram
Vojtěch Kozel (2. ročník) G Legionářů, Příbram
Vladimír Palko (2. ročník) G Legionářů, Příbram
Vladimír Švastal (2. ročník) G Legionářů, Příbram

Bubla team
cs

Tereza Žižková (1. ročník) G Dašická, Pardubice
Agáta Martínková (1. ročník) G Dašická, Pardubice
Nikol Dvořáková (1. ročník) G Dašická, Pardubice
Marie Koblížková (1. ročník) G Dašická, Pardubice
Michala Nechvílová (1. ročník) G Dašická, Pardubice

Catquid
cs

Ondřej Holčák (2. ročník) G Masarykovo nám., Třebíč
Adam Dobrovolný (2. ročník) G Masarykovo nám., Třebíč
Václav Klement (2. ročník) G Masarykovo nám., Třebíč
Adam Studený (2. ročník) G Masarykovo nám., Třebíč
Markéta Velková (2. ročník) G Masarykovo nám., Třebíč

Ceresané
cs

Vít Říha (1. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Hana Brožková (1. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Filip Neumann (1. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava
Václav Grygar (1. ročník) SPŠEI Ostrava - Moravská Ostrava
Jakub Svobodník (1. ročník) G Volgogradská 6a, Ostrava

Czech Špek
cs

Tomáš Toman (1. ročník) G, Děčín
Matěj Bureš (1. ročník) G, Děčín
Ondřej Švihnos (2. ročník) G, Děčín
Štěpán Šípal (2. ročník) G, Děčín
John Vít (2. ročník) G, Děčín

DSS Agontuk
en

Darun Nayeem (7. ročník) Monipur HS & Col.
Tasin Anan (7. ročník) Monipur HS & Col.
Ashfaqul Hasan (7. ročník) Monipur HS & Col.
Hamid Abrar Khan Romim (8. ročník) Notre Dame College, Dhaka
Md. Arif Hasan (7. ročník) Monipur HS & Col.

Dead scientists society
en

Ahitagni Das (2. ročník) Delhi Public Sch., India

Ded
en

Alexander Stoyanov (2. ročník) 91 Germ. Lang. Sch. "Pr. K. G"

Distanční neznalosti
cs

Martin Holzer (2. ročník) G, Rožnov pod Radhoštěm
Monika Drexlerová (1. ročník) G, Rožnov pod Radhoštěm
David Něnička (9. ročník) G, Rožnov pod Radhoštěm
Ondřej Kvapil (1. ročník) G, Rožnov pod Radhoštěm

Edupage
cs

Juraj Pavolko (2. ročník) G, P. Horova, Michalovce
Vladimír Jančár (2. ročník) G, P. Horova, Michalovce
Matej Rovder (2. ročník) G, P. Horova, Michalovce
Martin Ivan (2. ročník) G, P. Horova, Michalovce
Pavol Vaľo (2. ročník) G, P. Horova, Michalovce

Einstein
en

Marwa Elnaggar (2. ročník) Ismailia STEM HS
Rofida Ahmed Elshobaky (2. ročník) Ismailia STEM HS
Rana Nabil Rana Nabil Elgeddawy (2. ročník) Ismailia STEM HS
Basmalla Mohammed Salah (2. ročník) Ismailia STEM HS
Menna Talal El najdy (2. ročník) Sharkya STEM School, Egypt

Einstein of Egypt
en

Ayman Rizk (1. ročník) Dakahlia STEM HS
Abdelhameed Eldosoky (1. ročník) Dakahlia STEM HS
Ahmed Fouda (1. ročník) Dakahlia STEM HS
Ahmed Ashraf (1. ročník) Dakahlia STEM HS
Abdelrahman Atroush (1. ročník) Dakahlia STEM HS

El Physicists
en

Joseph Gamil (2. ročník) Gamil Abo Akrab L L Sch, Egypt
Sondos Khaled (2. ročník) Tahta SS for Girls

Excited Electrons
en

Faraz Ahmed Siddiqui (1. ročník) IITian's PACE
Navansh Bansal (2. ročník) FIITJEE
Medhansh Verma (2. ročník) IITian's PACE
Ayush Kumar (3. ročník) FIITJEE
Aditya Mishra (2. ročník) FIITJEE

FUGEES
cs

Adéla Houdková (2. ročník) G, Kadaň
Adam Janda (2. ročník) G, Kadaň
František Chyba (2. ročník) G, Kadaň
Jiří Srkal (2. ročník) G, Kadaň
Josek Špánek (2. ročník) G, Kadaň

Fahrenheit Celsius
en

Orhun Ciftcioglu (2. ročník) Fenerbahce Anatolian HS, Turkey

Family Reunion
cs

Vít Brázda (2. ročník) G Dašická, Pardubice
Pavel Provazník (2. ročník) G Dašická, Pardubice
Šimon Slásnký (2. ročník) G Dašická, Pardubice
Tomáš Nejezchleb (2. ročník) G Dašická, Pardubice
Josef Lustig (2. ročník) G Dašická, Pardubice

Fantastic four
en

Alaa Abu EL-wafa Abd elgaber (2. ročník) khadiga Yousef, Asyut, Egypt
Sondos Mohamed Mahmoud (2. ročník) khadiga Yousef, Asyut, Egypt
Nada Ashraf Mahmoud (2. ročník) Bani Sweif STEM School, Egypt
Youssef Mohamed desoukey Atallah (1. ročník) Bani Sweif STEM School, Egypt

Fazekas 9.b
en

András Radvánszki (1. ročník) M. Fazekas HS, Budapest, Hungary
Hunor Takács (1. ročník) M. Fazekas HS, Budapest, Hungary
Bálint Fürjes (1. ročník) M. Fazekas HS, Budapest, Hungary
Bálint Ertsey (1. ročník) M. Fazekas HS, Budapest, Hungary
Dániel Grosser (1. ročník) M. Fazekas HS, Budapest, Hungary

Fine man
en

Filip Rásó (1. ročník) Súkromné Bilingválne G., Galanta

NEPŘIJEL

Fluxonium
en

Viet-Hoang Nguyen (2. ročník) HS for Gifted,Hanoi U of Sci, VN

Flying Dutchman
en

Jan Pieczywok (2. ročník) Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL
Wit Fornalik (2. ročník) Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL
Aleksander Barański (2. ročník) Uni Lic Ogólnokształc.,Toruń, PL

Future Physicists
en

radwa Ashraf (1. ročník) Maadi STEM HS
Sondos Ahmed (1. ročník) Maadi STEM HS

FyZYkári
cs

Andrej Škoviera (1. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Adam Kudláček (1. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Michal Hrotko (1. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Alexandra Kudláčová (1. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín
Igor Vargovič (8. ročník) G Ľudovíta Štúra, Trenčín

Fyzici z města u dvou přehrad
cs

Hana Válková (2. ročník) G Komenského, Havířov
Eliška Antošová (2. ročník) G Komenského, Havířov
Jakub Kucherko (2. ročník) G Komenského, Havířov
Jakub Kaštovský (2. ročník) G Komenského, Havířov
Marek Wojkowski (2. ročník) G Komenského, Havířov

Fyzika je život
cs

Peter Ondrik (1. ročník) G, P. Horova, Michalovce
Norbert Riebesam (1. ročník) G, P. Horova, Michalovce
Peter Šimko (1. ročník) G, P. Horova, Michalovce
Samuel Pangrác (1. ročník) G, P. Horova, Michalovce
Miriam Popovičová (1. ročník) G, P. Horova, Michalovce

Fyzikální Filutové
cs

Jan Tuhovčák (2. ročník) Masarykovo G, Vsetín
Zuzana Houdková (2. ročník) Masarykovo G, Vsetín
Eliška Vítková (2. ročník) Masarykovo G, Vsetín
Jakub Vyškovský (2. ročník) Masarykovo G, Vsetín

Fyzikální-tým-CB
cs

David Ševčík (1. ročník) G, Uherské Hradiště
Jiří Chramcov (1. ročník) G, Uherské Hradiště
Josef Hlahůlek (1. ročník) G, Uherské Hradiště

Fyzizist
en

Sreehari Kodakkal (1. ročník) Sainik school

Fyzomozgáči
cs

Šimon Húdek (2. ročník) G Veľká okružná, Žilina
Stanislav Barčák (1. ročník) G Veľká okružná, Žilina
Marko Vríčan (1. ročník) G Veľká okružná, Žilina
Peter Czimmermann (1. ročník) G Veľká okružná, Žilina

G(TR+J)
cs

Filip Brada (2. ročník) G Masarykovo nám., Třebíč
Matěj Ságl (2. ročník) G, Jihlava
Zdeněk Mareš (2. ročník) G, Jihlava
Štěpán Burian (2. ročník) G Masarykovo nám., Třebíč
Matěj Venhoda (2. ročník) G, Jihlava

GAB
cs

Filip Szikhart (1. ročník) G A. Bernoláka, Senec
Jakub Englárt (1. ročník) G A. Bernoláka, Senec
Lucia Malíková (1. ročník) G A. Bernoláka, Senec
Lukáš Bolek (1. ročník) G A. Bernoláka, Senec
Barbora Moncoľová (1. ročník) G A. Bernoláka, Senec

GGGama tým
cs

Kateřina Vomelová (1. ročník) G Ústavní, Praha
Adam Štyler (1. ročník) G Ústavní, Praha
Johanka Vejnarová (1. ročník) G Ústavní, Praha
Aneta Marie Svobodová (1. ročník) G Ústavní, Praha

GIGAQUARKERS
en

Shatadrumi Dey (6. ročník) VOS, India
Kanishk Jain (6. ročník) VOS, India
Md.Arman Hussain (6. ročník) VOS, India
Anikait Singh (6. ročník) VOS, India
Arnav Garg (6. ročník) VOS, India

GLP
cs

Vilém Pechmann (2. ročník) G Luďka Pika, Plzeň
Jiří Tušek (2. ročník) G Luďka Pika, Plzeň
Adam Novotný (2. ročník) G Luďka Pika, Plzeň
Jan Jindřich Hřebenář (2. ročník) G Luďka Pika, Plzeň
Anežka Tetřevová (1. ročník) G Luďka Pika, Plzeň

GVATOM
cs

Matúš Mikolaj (2. ročník) G Varšavská, Žilina
Denisa Michnáčová (2. ročník) G Varšavská, Žilina
Michal Rzeszoto (2. ročník) G Varšavská, Žilina

GYMRO 1
cs

Bronislav Růžička (2. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Šimon Láznička (2. ročník) G a SOŠ, Rokycany
František Josef Babuljak (2. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Michal Vorschneider (2. ročník) G a SOŠ, Rokycany
Ondřej Soukup (2. ročník) G a SOŠ, Rokycany

Geniuses
en

Hager Mahmoud elmasry Elmasry (2. ročník) STEM Gharbiya, Egypt
Sohila Azzam Abd ellatef (2. ročník) STEM Gharbiya, Egypt
Mariam seif-eldin Ahmed (2. ročník) Maadi STEM HS

DISKVALIFIKOVÁN

Ghosts
en

Mostafa Qenawy (1. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
omar walid (1. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
Ahmed Abdelhafez (1. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
abdulrahman hamido (1. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
mohamed hanafy (1. ročník) Alexandria STEM School, Egypt

NEPŘIJEL

Godspeed
en

Vishwa Subramanian (2. ročník) NUS HS Math&Science, Singapore

Gumkáči
cs

Vanessa Hoczková (2. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Alexandra Sopková (2. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Nina Bacharova (2. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Martin Tomeš (2. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Emma Danielová (2. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava

Gumkáčiwastaken
cs

Jozef Kyčina (2. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Eduard Mrug (2. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Martin Babala (2. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Tomáš Chrenko (2. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Vladimír Drobný (2. ročník) G Grösslingová, Bratislava

Gybonská Penta
cs

Petr Podolský (1. ročník) G B. Němcové, HK
Lukáš Poul (1. ročník) G B. Němcové, HK
Nela Marková (1. ročník) G B. Němcové, HK
Dominik Šádek (1. ročník) G B. Němcové, HK
Daniel Klimt (1. ročník) G B. Němcové, HK

Gyzamb
cs

Jan Kaška (2. ročník) G, Žamberk
Tomáš Holeček (2. ročník) G, Žamberk
Prokop Bernard (1. ročník) G, Žamberk
Miroslav Pavlišta (1. ročník) G, Žamberk
Matouš Rous (2. ročník) G, Žamberk

Hatalom 2.0
cs

Matěj Volkmer (2. ročník) G Opatov, Praha
Zdeněk Bambas (2. ročník) G Opatov, Praha
Petr Drobílek (2. ročník) G Opatov, Praha
Ondřej Vašátko (2. ročník) G Opatov, Praha
Martin Švanda (2. ročník) G Opatov, Praha

Higgs-bosons
en

Md.al maruf Hasan (7. ročník) Monipur HS & Col.
SM Akash (7. ročník) Monipur HS & Col.
Md.sheikh Sadi (7. ročník) Monipur HS & Col.
KH arefin Siam (7. ročník) Monipur HS & Col.
Madhurjo Mahian (7. ročník) Monipur HS & Col.

High Energy Guys
en

Mohammad Behzad Mahmoudi (1. ročník) Andishmand Farda High School
Mahan Farahmandfar (1. ročník) Andishmand Farda High School
Arian Zargandeh (1. ročník) Andishmand Farda High School
Taha Azimzadeh (2. ročník) Andishmand Farda High School
Mohammad Mahdi Nikoumazhab (2. ročník) Andishmand Farda High School

Hvězdnej tým
cs

Adéla Žáková (2. ročník) G, Litoměřická, Praha
Nela Vasilevová (2. ročník) G, Litoměřická, Praha
Matyáš Medlín (2. ročník) G, Litoměřická, Praha
Pavla Kohoutková (2. ročník) G, Litoměřická, Praha
Veronika Budařová (2. ročník) G, Litoměřická, Praha

Iranium
en

Omid Raeisi Filabadi (2. ročník) Ejei High School, Isfahan, Iran

Isaac a jeho kokos
cs

Anna Drobilová (2. ročník) G Jindřichův Hradec
Kateřina Prantlová (2. ročník) G Jindřichův Hradec

JsmeTuJenProZabavu
cs

Dominika Filipová (2. ročník) G J. Škody, Přerov
Štěpánka Bartošová (2. ročník) G J. Škody, Přerov
Julie Skýpalová (2. ročník) G J. Škody, Přerov
Johana Bartlová (2. ročník) G J. Škody, Přerov
Oliver Punge (2. ročník) G J. Škody, Přerov

NEPŘIJEL

Junior seniors
en

mohamed el.gezawey (2. ročník) Alexandria STEM School, Egypt

KPALF
cs

Karolína Bazsóová (1. ročník) G, P. Horova, Michalovce
Ľudovít Veľas (1. ročník) G, P. Horova, Michalovce
Patrik Stopiak (1. ročník) G, P. Horova, Michalovce
Aneta Žužová (1. ročník) G, P. Horova, Michalovce
Filip Tomáš (1. ročník) G, P. Horova, Michalovce

Korupce nad Slunce
cs

Jakub Ježek (2. ročník) G B. Němcové, HK
Adrian Svoboda (1. ročník) G B. Němcové, HK
Matěj Vošmik (2. ročník) G B. Němcové, HK
Martina Kerhartová (2. ročník) G B. Němcové, HK
Eduard Bičiště (2. ročník) G B. Němcové, HK

Kozel
cs

Ondřej Adamec (1. ročník) G Komenského, Havířov
Eva Bednářová (1. ročník) G Komenského, Havířov
Sebastian Kubeš (1. ročník) G Komenského, Havířov
Markéta Klimánková (1. ročník) G Komenského, Havířov
Jakub Zsibrita (1. ročník) G Komenského, Havířov

Krímeš
cs

Diana Čačková (2. ročník) G, P. Horova, Michalovce
Tomáš Mihálik (2. ročník) G, P. Horova, Michalovce
Svätoslav Holonič (2. ročník) G, P. Horova, Michalovce
Peter Frena (2. ročník) G, P. Horova, Michalovce
Branislav Bobik (2. ročník) SOŠ stavebná s VJM

Ktož sú Davidovi bojovníci
cs

David Dvořák (1. ročník) PORG, Praha
Matěj Sedláček (1. ročník) PORG, Praha
Tom Suchomel (1. ročník) PORG, Praha
Daniel Semotan (1. ročník) PORG, Praha
Kristián Rosenkranz (1. ročník) PORG, Praha

Kubíčkovi Mazáci
cs

Matyáš Petrák (2. ročník) G, Pelhřimov
Vojtěch Dvořák (2. ročník) G, Pelhřimov
Jan Forejt (2. ročník) G, Pelhřimov
Bohumil Zíka (2. ročník) G, Pelhřimov
Antonín Morava (2. ročník) G, Pelhřimov

Kulíšci
cs

David Halmazňa (2. ročník) Masarykovo G, Vsetín
Justýna Střelecká (2. ročník) Masarykovo G, Vsetín
Vladimír Kincl (1. ročník) Masarykovo G, Vsetín
Magdaléna Chromčáková (2. ročník) Masarykovo G, Vsetín
Martin Dvořák (2. ročník) Masarykovo G, Vsetín

Kvazičástice
cs

Mikuláš Fiala (2. ročník) G Botičská, Praha
Petr Navrátil (2. ročník) G Botičská, Praha
Martin Pokorný (2. ročník) G Botičská, Praha
Ondřej Černý (2. ročník) G Botičská, Praha
Jan Pilc (2. ročník) G Botičská, Praha

Kšojmova chýše
cs

Jakub Troják (2. ročník) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Koucký Ondřej (2. ročník) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Štěpán Tomek (2. ročník) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Kateřina Brožková (2. ročník) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.
Kryštof Kubín (2. ročník) Gym Dr. A. Randy, Jablonec n. N.

Lagrange>Newton
en

Muhammed Yaseen Nivas (2. ročník) GEMS OO Indian Sch., Emirates

Large Hadron Colliders
en

Sohrab Maleki (2. ročník) Andishmand Farda High School
Sina Fathi (2. ročník) Andishmand Farda High School
Mohammad Mahdi Mousavi (2. ročník) Andishmand Farda High School
Sohail Sayah Varg (2. ročník) Andishmand Farda High School
Sajad Moradnejad (2. ročník) Andishmand Farda High School

MAMBO
en

Mikołaj Kusiak (2. ročník) Liceum Mikołaja Kopernika
Maciej Kmąk (2. ročník) Liceum Mikołaja Kopernika
Bartosz Kaszubski (2. ročník) Liceum Mikołaja Kopernika
Adaś Głowacki (2. ročník) Liceum Mikołaja Kopernika
Oliwier Strzępek (2. ročník) Liceum Mikołaja Kopernika

MGO D+1/4B
cs

Michaela Valtrová (2. ročník) Mendelovo G, Opava
Jiří Rypl (2. ročník) Mendelovo G, Opava
Vít Pfleger (2. ročník) Mendelovo G, Opava
Daniel Kramer (2. ročník) Mendelovo G, Opava

MJnerdz
cs

Matúš Bagin (1. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Marek Majerik (1. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Jana Fľaková (1. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Michal Sobek (1. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Michal Bachratý (1. ročník) G Grösslingová, Bratislava

MN4U
cs

Adam Zich (1. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Šimon Kováčik (1. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Martin Bekeč (1. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Jakub Nagy (1. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Jozef Bachniček (1. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava

Magnetisiert
en

Lars Wichmann (2. ročník) Albert-Einstein-Schule
Henry Pfohl (2. ročník) Internatsschule Schloss Hansenbe
Clara Janssen (2. ročník) Albert-Einstein-Schule
Alexander Schneider (2. ročník) Albert-Einstein-Schule
Jan Krolak (2. ročník) Albert-Einstein-Schule

Mexican civils
en

Osama Mohamed (2. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
Mahmoud yasser (2. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
Peter Henen (2. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
Amr Khaled (2. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
Abdullah Ahmed (2. ročník) Alexandria STEM School, Egypt

Miss Lyalls Physicists
en

Abby Earnshaw (2. ročník) James Gillespies HS
Matt Ball Torokoff (2. ročník) James Gillespies HS

Mlaďoši z dědiny
cs

Miroslav Sopoušek (2. ročník) G, Křenová, Brno
Dominique Krusche (2. ročník) G, Křenová, Brno
Štěpánka Krausová (2. ročník) G, Křenová, Brno
Anna Mrázová (2. ročník) G, Křenová, Brno
Aneta Novotná (2. ročník) G, Křenová, Brno

Moisil Gang
en

Alexandru Iulian Dragan (2. ročník) Liceul Teoretic GM, Romania
Daniel Malanca (2. ročník) Mihai Eminescu Th. HS, Romania
Razvan Gabriel Agafitei (2. ročník) Liceul Teoretic GM, Romania
Cosmin Rusalin Murariu (1. ročník) Liceul Teoretic GM, Romania
Andrei Bianu (2. ročník) Liceul Teoretic GM, Romania

Mozečky
cs

Hynek Janáč (2. ročník) Masarykovo G, Vsetín
Marie Filgasová (2. ročník) Masarykovo G, Vsetín
Tereza Kropidłowská (2. ročník) Masarykovo G, Vsetín

Mutant Squad 2.0
en

Tattwa Shiwani (7. ročník) ALLEN Career Institute, India
Simar Narula (7. ročník) St Xavier's School, India
Aaryan Maheshwari (7. ročník) ALLEN Career Institute, India
Sidhart Singh (7. ročník) ALLEN Career Institute, India
Prabhav Khandelwal (7. ročník) ALLEN Career Institute, India

My to X hledáme již 7 rokem
cs

Tomáš Kocián (2. ročník) G, Lesní čtvrť, Zlín
Matyas Výhonský (2. ročník) G, Lesní čtvrť, Zlín
Marek Chmela (2. ročník) G, Lesní čtvrť, Zlín
Lukáš Javora (2. ročník) G, Lesní čtvrť, Zlín
Eliška Křeménková (2. ročník) G, Lesní čtvrť, Zlín

Májovci
cs

Tereza Hochmanová (2. ročník) G Chotěboř
Klára Sturt (2. ročník) G Chotěboř

Mírně napřed
cs

Tadeáš Roblík (1. ročník) G, Židlochovice
David Macek (1. ročník) G, Židlochovice

MŠDT
cs

David Škrob (2. ročník) SPŠ a VOŠT Brno
David Bárta (2. ročník) SPŠ a VOŠT Brno
Matouš Pokorný (2. ročník) SPŠ a VOŠT Brno
Tomaš Názler (2. ročník) SPŠ a VOŠT Brno
Šimon Skládaný (2. ročník) SPŠ a VOŠT Brno

Na Mol
cs

Barbora Čemanová (2. ročník) G, Park mládeže, Košice
Veronika Nemjová (2. ročník) G Alejová, Košice
Tomáš Proks (2. ročník) G Alejová, Košice
Peter Borták (2. ročník) G Alejová, Košice
Adam Póša (2. ročník) G Alejová, Košice

Nemám kamarády :(
cs

Jan Engler (2. ročník) G, Hodonín

Nemáme jméno
cs

Tomáš Volný (2. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Andrea Kaňoková (2. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Malena Odložiliková (2. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Viliam Horečka (2. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Marek Maslowski (2. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek

New Frogwill
en

Katarina Popov (2. ročník) SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia
Lazar Topic (2. ročník) SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia
Milica Vidic (2. ročník) SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia
Kristina Nikolic (2. ročník) SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia
Bajić Uroš (1. ročník) SS "22. oktobar" Žabalj, Serbia

Newton's grandsons
en

Ahmed Mohamed Zeidan (2. ročník) Ismailia STEM HS
Ahmed Mohamed Nasr (2. ročník) Ismailia STEM HS
Khaled Ahmed Elsayed (2. ročník) Ismailia STEM HS
Ahmed Sayed Morad (2. ročník) STEM High School, Egypt
Abanob Maged Seddik (2. ročník) Ismailia STEM HS

Not bad at all!
en

Tymoteusz Pytko (1. ročník) IX HS in Rzeszów, Poland
Igor Ogryzek (1. ročník) IX HS in Rzeszów, Poland
Julian Piela (1. ročník) IX HS in Rzeszów, Poland
Szymon Syhłowyj (1. ročník) IX HS in Rzeszów, Poland
Michał Pater (1. ročník) IX HS in Rzeszów, Poland

Obdivovatelé Radima Putyery
cs

Marek Šnajdr (1. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
Daniel Záslav (1. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
Lucie Vávrová (1. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
Ladislav Vávra (2. ročník) G, Rožnov pod Radhoštěm
Andrea Tomečků (1. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.

Ohmodporní relativisti
cs

Peter Siebert (9. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Damian Dlhoš (9. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Martin Lipka (9. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Timotej Bezák (9. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Adam Kišac (9. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava

Osmičky
cs

Rudolf Kubik (2. ročník) G, Třinec
Petr Martynek (2. ročník) G, Třinec
Michaela Holotňáková (2. ročník) G, Třinec
Vojtěch Přeček (2. ročník) G, Třinec
Vladimír Šnajdr (2. ročník) G, Třinec

Oxid hořečnatý
cs

František Malý (1. ročník) Matiční G, Ostrava
Ondřej Číž (1. ročník) Matiční G, Ostrava
Dominik Kalouda (1. ročník) Matiční G, Ostrava
Jonáš Michálek (1. ročník) Matiční G, Ostrava

PMS
cs

Daniel Čtvrtečka (1. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Radim Novák (1. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Vítek Faltus (1. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Ondřej Popovský (1. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Ondřej Lesák (1. ročník) G Christiana Dopplera, Praha

Pantomath
en

Omar Mnfy (2. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
Youssef Ali (2. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
Youssef Shaaban (2. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
Esraa Hassan (2. ročník) KFS STEM School
Abdelrahman Ahmed (2. ročník) Alexandria STEM School, Egypt

Pascalovy pravnučky
cs

Marie Kuthanová (1. ročník) G, Sušice
Marie Holečková (1. ročník) G, Sušice
Veronika Těhlová (1. ročník) G, Sušice
Anna Dohnalová (1. ročník) G, Sušice
Markéta Vokáčová (1. ročník) G, Sušice

Perpetuálně mobilní skvadra
cs

Michael Křivan (2. ročník) G V. Hlavatého, Louny
Jakub Hadač (2. ročník) G V. Hlavatého, Louny
Matěj Olič (2. ročník) G V. Hlavatého, Louny
Josef Kerner (2. ročník) G V. Hlavatého, Louny
Jakub Udržal (2. ročník) G V. Hlavatého, Louny

NEPŘIJEL

Physchos
en

Tanya Pattnaik (2. ročník) FIITJEE East Delhi

Physical life
en

Ola Elbana (1. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
Eman Elgohary (1. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
Salma Elhawari (1. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
Habiba Elsapagh (1. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
Shahd Elkotb (1. ročník) Alexandria STEM School, Egypt

Physicano
en

Yousef Essam (2. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
Abdallah Saber (2. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
Mohamed Esmail (2. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
Moamen Ragab (2. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
Basmala Abdallah (2. ročník) Alexandria STEM School, Egypt

Physicists of Alexandria
en

Abdelrhman Elbrens (2. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
Mohammed Farid (2. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
Shahd Awad Awad (2. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
Ibrahim Mohammed (2. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
Ahmed Gomaa (2. ročník) Alexandria STEM School, Egypt

Physics Helix (Infoset)
en

Mobin Esmaeili (3. ročník) Ejei High School, Isfahan, Iran
Ahmadreza Esmaeili (3. ročník) Ejei High School, Isfahan, Iran
Rouzbeh Sadeghzadeh (1. ročník) Ejei High School, Isfahan, Iran
Kiarash Sheikhi (1. ročník) Ejei High School, Isfahan, Iran
Arash Rahimi (1. ročník) Ejei High School, Isfahan, Iran

Physics Kids
en

Ali Pourmohammadi Najafabadi (9. ročník) Ejei High School, Isfahan, Iran
Iliya Mohammadi (9. ročník) Ejei High School, Isfahan, Iran
Soheil Kazemi (8. ročník) Ejei High School, Isfahan, Iran
Mohammadamin Mohebi (9. ročník) Ejei High School, Isfahan, Iran
Amirhossein Ayoobian (9. ročník) Ejei High School, Isfahan, Iran

Physics Lovers<3
en

Layla Zayed (3. ročník) Algarayda Secondary S, Egypt
Haya Zayed (1. ročník) Algarayda Secondary S, Egypt
Khaled Magdy (2. ročník) ElMalek ElKamel HS, Egypt

Physics on Top
en

Hosam Mohamed Ibrahim (1. ročník) Sharkya STEM School, Egypt
Ahmed Gamal Mousa (2. ročník) Sharkya STEM School, Egypt
Ali Abo Bakr Hegazy (2. ročník) Sharkya STEM School, Egypt
Youssef AbdElAziz (3. ročník) Sharkya STEM School, Egypt

Physics star
en

Nilav Prajapati (2. ročník) ALLEN Career Institute, India
Aditya Gupta (2. ročník) Puna International School, India
Nisarg Pandya (2. ročník) Puna International School, India
Vashit Vaishnav (2. ročník) ALLEN Career Institute, India
Shrey Shah (2. ročník) ALLEN Career Institute, India

Physik Lk Herr Kühnel
en

Paul Krüger (2. ročník) Albert-Einstein-Schule
Daniel Gantz (2. ročník) Albert-Einstein-Schule
Marvin Gönner (2. ročník) Albert-Einstein-Schule
Kim Balharek (2. ročník) Albert-Einstein-Schule
Lucas Meyer zu Drewer (2. ročník) Albert-Einstein-Schule

Psdnj Physics Boys
en

Amirhossein Lotfi (3. ročník) Ejei High School, Isfahan, Iran
Alireza Ebrahimi (4. ročník) Ejei High School, Isfahan, Iran
Ali moein (1. ročník) Ejei High School, Isfahan, Iran

Psdnj Physics Girls
en

Fatemeh Mahdieh (9. ročník) Ejei High School, Isfahan, Iran
Parnia Ahmadian (1. ročník) Ejei High School, Isfahan, Iran
Zahra Sharifi (1. ročník) Ejei High School, Isfahan, Iran

Psdnj Physics Girls 2
en

Asma Mansouri (2. ročník) Ejei High School, Isfahan, Iran
Narges Matin (1. ročník) Ejei High School, Isfahan, Iran
Farnoush pourshaban (1. ročník) Ejei High School, Isfahan, Iran

Pusinky
cs

David Havrlant (1. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Jan Holuša (1. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Magdaléna Hrbáčová (1. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Julie Skleničková (1. ročník) Wichterlovo G, Ostrava

Quantum Field Theoreticians
en

ARTIN GHOBADI (1. ročník) Andishmand Farda High School
ARSHIA BAHARLOU (1. ročník) Andishmand Farda High School
RAMBOD GHASEMI (1. ročník) Andishmand Farda High School
HIVA BAHRAMI MOGHADAM (2. ročník) Andishmand Farda High School
NIMA ASHOURI (3. ročník) Andishmand Farda High School

Quantum Troopers
en

Aadit Kumar Sahoo (2. ročník) ALLEN Career Institute, India
Dnyanesh Hemendra Shinde (2. ročník) ALLEN Career Institute, India
Krish Srivastava (2. ročník) ALLEN Career Institute, India
Debasis Patnaik (2. ročník) ALLEN Career Institute, India
Hrishabh Ayush (2. ročník) ALLEN Career Institute, India

Quvia
cs

Ondřej Sedláček (1. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Jiří Cihelka (1. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Eliška Koudelková (1. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Michal Bernat (1. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Matúš Púll (1. ročník) G Christiana Dopplera, Praha

Radim XD
cs

Tomáš Janoušek (2. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Mikuláš Novotný (2. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Tomáš Hrbáč (2. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Jonáš Dej (2. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Dalibor Večeřa (2. ročník) Wichterlovo G, Ostrava

Rebarbora
cs

Mia Armitage (1. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Filip Koiš (1. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Peter Ďuriš (1. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Laura Skalošová (1. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Alex Janč (1. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava

Rustark
cs

Tomáš Barica (2. ročník) G J. A. Raymana, Prešov
Vít Orlický (2. ročník) G J. A. Raymana, Prešov
Matej Petz (2. ročník) G J. A. Raymana, Prešov
Richard Miščík (2. ročník) G J. A. Raymana, Prešov
Karol Marinica (2. ročník) G J. A. Raymana, Prešov

Ryby Wód Batypelagialnych
en

Jakub Skarbek (2. ročník) IX HS in Rzeszów, Poland
Radosław Iskra (2. ročník) IX HS in Rzeszów, Poland
Arkadiusz Sobczak (2. ročník) IX HS in Rzeszów, Poland
Michał Kołodziej (2. ročník) IX HS in Rzeszów, Poland
Jan Rozmund (2. ročník) IX HS in Rzeszów, Poland

NEPŘIJEL

SGSC Smartians of Physics
en

Tanim KM Muhtasim Sadik Tanim (2. ročník) Saidpur Govt. Science College
Shafi Muhatadi Bin Maruf (3. ročník) Saidpur Govt. Science College
Shihan Tanjim Azad (2. ročník) Saidpur Govt. Science College
Ayon Sifauzzaman (1. ročník) Saidpur Govt. Science College
Win Fatin Hasnat (2. ročník) Saidpur Govt. Science College

STEM
en

Mohamed Anan (1. ročník) Dakahlia STEM HS
Mohamed Nagy (1. ročník) Dakahlia STEM HS
Ahmed Ashmawy (1. ročník) Dakahlia STEM HS

STEM Alex on the beat
en

Ahmed Esmail (2. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
Abdelrahman Ehab (2. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
Mariam Osama (2. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
Menna Hossam (2. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
Youssef Abd elaziz (1. ročník) Alexandria STEM School, Egypt

STT
cs

Richard Materna (1. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Michal Dvořáček (1. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Petr Glozar (1. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Adam Slavata (1. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše
Vilém Faja (1. ročník) G Brno, tř. Kpt. Jaroše

SULTÁNISTÁN
cs

Vojtěch Marek (2. ročník) Biskupské G, Brno
Petr Piños (2. ročník) Biskupské G, Brno
Patrik Juřica (2. ročník) Biskupské G, Brno
Lukáš Lejdar (2. ročník) Biskupské G, Brno
Vojtěch Vašík (2. ročník) Biskupské G, Brno

Samil
cs

Jakub Genčur (2. ročník) G Matyáše Lercha, Brno
Šimon Genčur (1. ročník) Biskupské G, Brno

Schrodinger's Team
en

HAMI FARKHONDEH (1. ročník) Andishmand Farda High School
Mohammad Ostovar (1. ročník) Andishmand Farda High School
PARSA PARINCHI (1. ročník) Andishmand Farda High School
ALI BINA (2. ročník) Andishmand Farda High School
MAHDIS SHAHIDI ASL (3. ročník) Andishmand Farda High School

Schrödinger's Army
en

Rachit Ahuja (6. ročník) Bhavan Panchkula, India
Mudil Goel (6. ročník) Bhavan Panchkula, India
Sidharth Valsan (6. ročník) VOS, India
Pradish Gandhi (6. ročník) VOS, India
Akshat Goel (6. ročník) Bhavan Panchkula, India

Schrödingerovi kocouři
cs

Adam Kobulej (1. ročník) PORG, Praha
Filip Krtek (1. ročník) PORG, Praha
Ondřej Zeman (1. ročník) PORG, Praha
Ondřej Klíč (1. ročník) PORG, Praha
Jan Kerhart (3. ročník) G Jaroslava Seiferta, Praha

NEPŘIJEL

Sherlock Ohms
en

Mohammad El-Bahrawy (2. ročník) KFS STEM School
Mohammed Ali Mohammed (2. ročník) KFS STEM School

Sherlock ohmss
en

Moaz Mohamed (2. ročník) Dakahlia STEM HS
Hagar Attallah (2. ročník) Gharbiya STEM HS
Rahma Reda (2. ročník) Gharbiya STEM HS
kaber osama (2. ročník) Gharbiya STEM HS
Mohamed Atwa (2. ročník) Dakahlia STEM HS

Snad půjde název změnit zpětně
cs

Samuel Rosiar (2. ročník) G Jana Keplera, Praha
Karolina Šedová (2. ročník) G Jana Keplera, Praha
Tobiáš Unger (2. ročník) G Jana Keplera, Praha
Johanna Pěchoučková (2. ročník) G Jana Keplera, Praha
Vít Hanika (2. ročník) G Jana Keplera, Praha

Společeπstvo Fyziků
cs

Marek Pučejdl (1. ročník) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Václav Krásnický (1. ročník) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Ondřej Kočka (1. ročník) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Jiří Tušek (1. ročník) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice
Matouš Pavlovský-Fiala (1. ročník) G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice

Standard Model People
en

asal alvandipour (2. ročník) Andishmand Farda High School
Dezh Tiva (2. ročník) Andishmand Farda High School
dorsa khosronejad (2. ročník) Andishmand Farda High School
MAHSA AMIRI (1. ročník) Andishmand Farda High School
NEGIN SADAT KHADEMI (1. ročník) Andishmand Farda High School

Sкuтr team
cs

Jakub Kraus (2. ročník) G Teplice
František Farda (2. ročník) G Teplice
Huy Dat Le (2. ročník) G Teplice
Daniel Kučera (2. ročník) G Teplice
Marek Havlata (2. ročník) G Teplice

THE CH4MPIONS
en

George Iakovidis (2. ročník) Mandoulides, Greece
Antonios Tsiorvas (2. ročník) Mandoulides, Greece
Rafail Tsiorvas (2. ročník) Mandoulides, Greece

Tachyon
cs

Adam Kužílek (2. ročník) G, Nad Alejí, Praha
Adam Prokop (2. ročník) G, Nad Alejí, Praha
Martina Lauerová (2. ročník) G, Nad Alejí, Praha
Šimon Koliha (2. ročník) G, Nad Alejí, Praha
Anna Vránová (2. ročník) G, Nad Alejí, Praha

NEPŘIJEL

Tesla2021
en

Tuan Duong Nguyen (2. ročník) Tran Phu High School, Vietnam

The Big Bruh
en

Hải Nguyễn Khắc Hồng (2. ročník) HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni.
Duy Nguyễn Thế (2. ročník) HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni.
Minh Hoàng Đức (2. ročník) HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni.
Quân Trương Hoàng (2. ročník) HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni.
Vũ Nguyễn Huy (2. ročník) HS for Gifted, Vietnam Nat. Uni.

The Emperor's Finest
cs

Hugo Halasz (3. ročník) G Poštová, Košice
Ondrej Juhás (2. ročník) G Poštová, Košice
Viliam Geffert (2. ročník) G Poštová, Košice
Dávid Jopek (2. ročník) G Poštová, Košice
Peter Veľas (1. ročník) G Poštová, Košice

The Eulerian Totient
en

Saptak Das (1. ročník) Downingtown STEM Academy, USA

The Gatesenered
cs

Tomáš Suchánek (2. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Kateřina Ficková (2. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Jan Marhoul (2. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Filip Bitzan (2. ročník) G Christiana Dopplera, Praha
Daniel Hrubý (2. ročník) G Christiana Dopplera, Praha

The Indiana Womacks
en

Ishaan Singh (2. ročník) Carmel HS, USA
Archit Kalra (2. ročník) Carmel HS, USA
Lily Shukla (2. ročník) Carmel HS, USA
Lucca Mo (2. ročník) Carmel HS, USA
Canaan He (2. ročník) Carmel HS, USA

NEPŘIJEL

The Physicist Girl
en

Maryam El sayed (2. ročník) Al-zohor Girls SS, Egypt

The magnificent
en

Rashad Abdeltawab (2. ročník) 6 October SS
Ahmed El-sheikh (2. ročník) 6 October SS
Mohammad El- Azab (2. ročník) 6 October SS
Mohamed Saeed (2. ročník) 6 October SS
Yassin Ehab (1. ročník) 6 October SS

The physicists
en

Hana Hafez (2. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
Mayar Mekawy (2. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
Mariam Hamdy (2. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
Malak Wael (2. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
Jana Hamed (2. ročník) Alexandria STEM School, Egypt

Unterwassermanni
cs

Albert Vlček (1. ročník) Mendelovo G, Opava
Jan Vítek (1. ročník) Mendelovo G, Opava
Natálie Mertová (1. ročník) Mendelovo G, Opava

VAKAM
cs

Viktor Adámek (1. ročník) G, Ústí nad Orlicí
Jakub Hyhlík (1. ročník) G, Ústí nad Orlicí
Mikuláš Lejsek (1. ročník) G, Ústí nad Orlicí

NEPŘIJEL

VOS ONE MAN ARMY
en

Kshitij Gupta (6. ročník) VOS, India

Vikram
en

Badal Panchani (2. ročník) Sorath Public School, India
Toshit Jain (2. ročník) Sorath Public School, India
Tushar Jain (2. ročník) Sorath Public School, India
Samyak Mahapatra (2. ročník) ALLEN Career Institute, India
Naman Goyal (2. ročník) ALLEN Career Institute, India

Volkovci
cs

Dana Bobošová (2. ročník) G, P. Horova, Michalovce
Kristína Belejová (2. ročník) G, P. Horova, Michalovce
Michaela Bodnárová (2. ročník) G, P. Horova, Michalovce
David Pajonk (2. ročník) G, P. Horova, Michalovce
Ema Bajužíková (2. ročník) G, P. Horova, Michalovce

Vrakoslav
cs

Jan Doležil (2. ročník) Masarykovo klasické G, Říčany
Jakub Šinták (3. ročník) Masarykovo klasické G, Říčany
Filip Hošek (1. ročník) Masarykovo klasické G, Říčany
Ema Glacnerová (1. ročník) Masarykovo klasické G, Říčany
Matěj Formánek (3. ročník) Masarykovo klasické G, Říčany

NEPŘIJEL

We Love Physics
en

Ân Phạmm Ân Phạmm (1. ročník) Le Quy Don Gifted HS, Vietnam
Gánh Team Nguyễn Minh Thịnh (1. ročník) Le Quy Don Gifted HS, Vietnam
Pro Nguyễn Trường Sơn (1. ročník) Le Quy Don Gifted HS, Vietnam
Top 4 pct Nguyễn Phi Long (1. ročník) Le Quy Don Gifted HS, Vietnam
Khải Võ Hoàng (1. ročník) Le Quy Don Gifted HS, Vietnam

We Matter
en

Ayat Khaled (2. ročník) STEM High School, Egypt
Omar Essam (2. ročník) STEM High School, Egypt
Reem Mohamed (2. ročník) STEM High School, Egypt
Abdel-Rahim Motawea (2. ročník) STEM High School, Egypt
Ahmed Haroun (2. ročník) STEM High School, Egypt

Wigym 5B
cs

Jakub Šafařík (1. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Adam Zezulka (1. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Adam Walder (1. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Matěj Kolář (1. ročník) Wichterlovo G, Ostrava
Miroslav Slezák (1. ročník) Wichterlovo G, Ostrava

Young Physicists
en

Beshoy Bassem (1. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
Youssef Elsayed (1. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
Fahd Hassan (1. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
mohamed fahmy abd el-azzem (1. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
Mohamed Ahmed (1. ročník) Alexandria STEM School, Egypt

Your Son's Basketball Team
cs

Adam Martiník (1. ročník) G F. Hajdy, Ostrava
Robin Sehnalík (1. ročník) G F. Hajdy, Ostrava
Stela Kučerová (1. ročník) G F. Hajdy, Ostrava

Zexonus
cs

Adam Sopko (2. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Roland Meixner (2. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Maximilián Ágh (2. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Dárius Imrich Tóth (2. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava
Samuel Feješ (2. ročník) ŠpMNDaG, Bratislava

Zlomci inteligence
cs

Jan Kratochvíl (2. ročník) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha
Petr Endrle (2. ročník) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha
Markéta Olšovcová (2. ročník) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha
Ondřej Budil (2. ročník) SPŠ sděl. tech., Panská, Praha

Zvířátka a loupečníci
cs

Marta Coufalová (2. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Agáta Coufalová (1. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Jana Kvapilová (1. ročník) G, Olomouc-Hejčín
Judita Coufalová (8. ročník) G, Olomouc-Hejčín

Zákon zachovania zmätenosti
cs

Peter Steltenpohl (2. ročník) SG CENADA, Bratislava
Michal Katrlík (2. ročník) SG CENADA, Bratislava
Marko Šimoni (2. ročník) SG CENADA, Bratislava

albert's will
en

peter Rashad Eskander (1. ročník) Alexandria STEM School, Egypt

DISKVALIFIKOVÁN

ccc+++
en

momo sasa (2. ročník) Hathazari G C, Bangladesh

fYzIkLaNi hs
en

mahmoud yasser (2. ročník) 133 HS Alexandar A. S. P., Bulga

for the top together
en

mohamed shaban salama (2. ročník) STEM High School, Egypt
Marwa Alnaggar (2. ročník) STEM High School, Egypt
Shrouq Gamal (2. ročník) STEM High School, Egypt
Omar Mohammed (2. ročník) STEM High School, Egypt
Ahd Awny (2. ročník) Sobk El Dahak Secondary School

hope for success
en

Doaa Mohamed Saad (2. ročník) Atris Secondary school
Dina Abdallah Elbanna (2. ročník) Atris Secondary school
Aya Karam Menshawy (2. ročník) Atris Secondary school
Estabraq Elnabawy Ahmed (2. ročník) Gamal Abd_Elnasser for girls
Esraa Samy Mahmoud (2. ročník) Atris Secondary school

kamo bráchanče zdaar
cs

Marek Chvojka (9. ročník) G, Voděradská, Praha
Vít Juřík (9. ročník) G, Voděradská, Praha
Kostiantyn Iagupov (9. ročník) G, Voděradská, Praha
Tobiáš Svačina (9. ročník) G, Voděradská, Praha
Ondra Hák (9. ročník) G, Voděradská, Praha

NEPŘIJEL

maniacs
en

mariam elamrawy (1. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
omnia nasser (1. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
Mariam Elamrawy (1. ročník) Alexandria STEM School, Egypt

micv
cs

Matej Kundrík (1. ročník) G Poštová, Košice
Adam Harmanský (1. ročník) G Poštová, Košice
Patrik Stercz (1. ročník) G Poštová, Košice
Daniel Demko (1. ročník) G Poštová, Košice
Pavol Alexander Komloš (1. ročník) G Poštová, Košice

physics in shwal
en

Amina Reda (1. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
Abdelrahman Elsayed (2. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
Eman Mohamed Abdelmonem (2. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
Mohammed Salah Said (2. ročník) Alexandria STEM School, Egypt
Faris Essam (2. ročník) Alexandria STEM School, Egypt

radosť
cs

Filip Prutkay (1. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Uršuľa Mária Kossaczká (1. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Alica Dományová (1. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Daniel Medveczky (1. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Michal Cibulka (1. ročník) G Grösslingová, Bratislava

sin(x)=x
en

Joseph Zhang (3. ročník) Valley Christian HS, USA
Roshan Bellary (2. ročník) Valley Christian HS, USA
Canis Li (1. ročník) Valley Christian HS, USA
Jamin Xie (1. ročník) Valley Christian HS, USA

NEPŘIJEL

sks
en

utkarsh srivastava (2. ročník) SPPU, India

sqrt(-1)
cs

Magdaléna Jursová (1. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Vojtěch Dvořák (1. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Martin Habrnál (1. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Adam Lorenc (1. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek
Lukáš Linhart (1. ročník) G P. Bezruče, Frýdek-Místek

the royal team
en

malak ahmed elnaggar (2. ročník) El_Ahd elgded for girls
karoline karam saber (2. ročník) El_Ahd elgded for girls
nema hany fathy (2. ročník) El_Ahd elgded for girls
mai abdullah ahmed (2. ročník) El_Ahd elgded for girls
omar atef sabry (2. ročník) El_Tabry Secondary Proxy for boy

Áčkarský POWER
cs

Miroslava Pokorná (1. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Dávid Drobný (1. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Matúš Jonaštík (1. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Karin Jakubcová (1. ročník) G Grösslingová, Bratislava
Mária Ostertágová (1. ročník) G Grösslingová, Bratislava

Ústavka3.A
cs

Agáta Rýdlová (8. ročník) G Ústavní, Praha
Vít Chadima (8. ročník) G Ústavní, Praha
Marie Záškodná (8. ročník) G Ústavní, Praha
David Šťastný (8. ročník) G Ústavní, Praha
Nina Žemličková (8. ročník) G Ústavní, Praha

řešíme to jako meme
cs

Matěj Červenka (2. ročník) G Jana Keplera, Praha
Julie Křimská (2. ročník) G Jana Keplera, Praha
Jan Rohla (2. ročník) G Jana Keplera, Praha
Adam Jahoda (2. ročník) G Jana Keplera, Praha
Jaromír Potůček (2. ročník) G Jana Keplera, Praha

Š-kvarci-B
cs

Rudolf Folvarčný (2. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
David Bernhard (2. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
Radovan Lev (1. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
Jakub Šnajdr (1. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.
Patrik Pecina (1. ročník) G F. Palackého, Val. Mez.

Šoltészteam
cs

Jakub Petrov (2. ročník) G, Třinec
Marek Serafin (2. ročník) G, Třinec
David Pastor (2. ročník) G, Třinec
Rostislav Sliž (2. ročník) G, Třinec
Jana Stryczková (2. ročník) G, Třinec

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací