UBYTOVÁNÍ

ubytování

Pokud přijíždíte na soutěž z velké dálky a chcete se před soutěží pořádně vyspat, rezervujte si ubytování přímo v Top Hotelu Praha, kde bude probíhat i samotná soutěž. Pokud máte v plánu zúčastnit se také akcí po skončení soutěže, můžete se ubytovat na jednu nebo dvě noci navíc.

Top Hotel Praha

Top Hotel Praha je čtyřhvězdičkový hotel, který disponuje kongresovým centrem. V konferenčních prostorách hotelu bude probíhat samotná soutěž. Jeho polohu najdete na adrese Blažimská 1781/4, 149 00 Praha Česká republika.

Pokoje v hotelu jsou po trojlůžkové a dvojlůžkové. Soutěžící a doprovod bude do pokojů přiřazen podle délky pobytu a až poté podle vlastních preferencí (tedy ubytovaní na více nocí zřejmě nebudou s těmi na jednu noc). Na pokojích jsou k dispozici ručníky a hotelová kosmetika. Příjezd na hotel (check-in) je možný od 14:00 dne, kdy začíná ubytování, a odjezd (check-out) nejpozději do 11:00. V případě, že máte ubytování jen před soutěží, musíte taktéž odevzdat pokoj. Případná zavazadla pak můžete nechat v šatně. Snídaně je v hotelu od 6:30 do 10:00 a je v ceně ubytování. Připomínáme, že registrace týmů na soutěži je mezi 9:00 - 9:45 a pro snadný průběh soutěže bychom byli rádi, kdybyste na registraci nedocházeli až na poslední chvíli.

ceny a volná místa

Kapacita hotelu je omezená a cena za jednotlivé noci se liší, neboť se jí alespoň z části pokoušíme dotovat. Původní cena hotelu je 600 kč na noc. Pokud máte zájem o ubytování a již není místo, neváhejte nám napsat, nebo sledovat tuto stránku, je možné, že nějaké ubytování přidáme (bohužel, již za plnou cenu). Jestli máte zájem o ubytování i na další dny, napište nám na fyziklani@fykos.cz.


Ubytování z 13. 2. na 14. 2.

 • Top Hotel Posledních 10 míst
  Dvojlůžkové a trojlůžkové pokoje
  Cena: 300.00 CZK / 12.00 EUR
  Obsazenost / Maximální kapacita: 230/240
 • Top Hotel
  Jednolůžkový pokoj
  Cena: 1300.00 CZK / 52.00 EUR
  Obsazenost / Maximální kapacita: 2/15
 • Top Hotel
  Dvojlůžkové a trojlůžkové pokoje
  Cena: 400.00 CZK / 16.00 EUR
  Obsazenost / Maximální kapacita: 17/30

Ubytování z 14. 2. na 15. 2.

 • Top Hotel
  Dvojlůžkové a trojlůžkové pokoje
  Cena: 400.00 CZK / 16.00 EUR
  Obsazenost / Maximální kapacita: 97/110
 • Top Hotel
  Jednolůžkový pokoj
  Cena: 1300.00 CZK / 52.00 EUR
  Obsazenost / Maximální kapacita: 2/15
 • Top Hotel
  Dvojlůžkové a trojlůžkové pokoje
  Cena: 600.00 CZK / 24.00 EUR
  Obsazenost / Maximální kapacita: 11/30

Ubytování z 15. 2. na 16. 2.

 • Top Hotel
  Dvojlůžkové a trojlůžkové pokoje
  Cena: 400.00 CZK / 16.00 EUR
  Obsazenost / Maximální kapacita: 34/50
 • Top Hotel
  Jednolůžkový pokoj
  Cena: 1300.00 CZK / 52.00 EUR
  Obsazenost / Maximální kapacita: 0/15

Ubytování z 12. 2. na 13. 2.

 • Top Hotel
  Dvojlůžkové a trojlůžkové pokoje
  Cena: 600.00 CZK / 24.00 EUR
  Obsazenost / Maximální kapacita: 21/40
 • Top Hotel Poslední 4 místa
  Jednolůžkový pokoj
  Cena: 1300.00 CZK / 52.00 EUR
  Obsazenost / Maximální kapacita: 1/5

jak zaplatit za ubytování?

Z organizačních důvodů je jediný možný způsob platby bankovním převodem, tedy není možné platit na místě. Bez zaplacení převodem bohužel není možné se na hotelu ubytovat.

K zaplacení je potřeba vytvořit platbu. Přihlašte se do systému pomocí tohoto odkazu. Pokud jste se nikdy do systému nepřihlašovali, ale jste zaregistrováni v soutěži jako účastník, nebo doprovod, klikněte na “Zapomenuté heslo”. Na váš email přijdou pokyny na vytvoření hesla. Jakmile heslo vytvoříte a přihlásíte se, klikněte znova na odkaz výše, abyste se dostali na požadovanou stánku s platbami.

Platí se za jednotlivé účastníky a noci nezávisle na jejich týmu, tedy je možné zaplatit i za několik účastníků z různých týmů najednou (například pokud škola posílá více týmů), nebo naopak zaplatit jen za část týmu (například pokud je tým složen ze dvou škol, nebo každý si platí ubytování sám).

Jakmile platbu zaplatíte převodem na náš účet a my ji zaregistrujeme, bude vám ubytování potvrzeno.

Postup je následující:

 1. Zvolte měnu ve které hodláte platit a kliknutím na čtverečky u osob zvolte osoby s příslušnými dny, za které ubytování platíte.
 2. Pokud jste vybrali všechny položky za které chcete platit (poznáte je tak, že jsou zelené), klikněte na tlačítko Vytvořit platbu.
 3. Uvidíte souhrn platby, tedy veškeré osoby a noci, které jste zvolili. Seznam můžete změnit tlačítkem “Přidat položky”. Prosíme zkontrolujte si, zda platíte opravdu za všechny členy a noci, které chcete. Jakmile budete spokojeni, klikněte na “Potvrzení výběru položek”.
 4. Obratem vám přijde mail s pokyny k platbě, které můžete najít i na zobrazené stránce. Od této chvíle již není možné měnit seznam osob a nocí, za které platíte ubytování.
 5. Jakmile platbu přijmeme, bude vám zaslán potvrzovací email a ubytování bude považováno za zaplacené (je možné, že mail se dostane do spamu). Čas od přijetí platby po její potvrzení e-mailem je přibližně jeden týden.

Všechny vámi vytvořené platby a jejich stav můžete najít po přihlášení na https://db.fykos.cz/my-payments/. Stav o zaplacení lze také najít zde na webu v seznamu ubytovaných.

V případě jakýchkoliv nejasností nás neváhejte kontaktovat na fyziklani@fykos.cz.

Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací